Kozyra

Kozyra: Bóg zabrał moją drugą połowę!

Posted in Aktualności, Mam talent, Robert Kozyra, Strona Główna

Robert Kozyra, juror Mam talent opowiada o swoich nieudanych związkach…

W rozmowie z Vivą Robert Kozyra opowiada o swoim życiu zawodowym, sukcesach i porażkach. O tym jak zawodzili go przyjaciele i o swoich nieudanych związkach. Szczerze odpowiada na trudne pytania, które poruszają bolesne wspomnienia.

Kozyra

Udało mi się odnieść sukces zawodowy. Jeśli chodzi o miłość – nie miałem tyle szczęścia. Nie udały mi się moje związki. Najważniejszy skończył się nie z mojej winy. Bóg zabrał moją drugą połówkę. Było to dla mnie trudne do zaakceptowania. Właściwie do dziś nie mogę się z tym pogodzić, choć minęło kilka lat. Jestem w grupie tych, którym życie prywatne nie do końca ułożyło się tak, jakby tego chcieli. Mam tego świadomość – wyznał Kozyra w wywiadzie dla magazynu Viva.

Dołącz do nas na facebooku

 

# # # # # #

7 thoughts

 1. Uwielbiam go

  Odpowiedz

 2. radio Zet> my chilli zet natuSIa i ja , my żetemujemy Ciebie i to forte i > auch > ano aussi i Yes Yes Yes > much i moćniej z każdym dniej żysni mej>anmen> yours liLiS ZetS>amen+>.

  Odpowiedz

 3. no tak, ,,,,, (…) , a dlakogo akogo>? te kwiaty na tym niniejszym i powyższym zdjęciu były i są nadal?przeznaczone?>?ja sie tylko grzesznie pytam Panów lub i Panie torze powyższych comments>amen>coBYmemuPytaniuZzadość Stało się jeśio Przed tvp22pytaniem na śniadanie lub radiowoPolonOwyMpytaniem przed śniadaniem>amen>privit und/et/auch/aussi i ano : tak to leciało po polsku:dzień dobry, :), jestem z Kobry chilli zet horro ru jakiego>??? lub i Thrillera – kolejnej po kolejach polskich PKP lub i longplayju BAD MIchalii Jacksona>??? czy tesz poprzedzajacym BAD longplaju > longplay etot był>?? mnie to przeciekawia> ja chili froommm gl-pl troll>amen>:)

  p.s. z posdrowieniami dla dzieci Michaela Jacksona oraz Córki Whitney Houston i Bobbiego Browna za pośdednictwem Pani Diany Ross i la Toy i Jackson oraz Janet Jackson oraz Sam Brown> vua: no tak, ,,,,, (…) , a dlakogo akogo>? te kwiaty na tym niniejszym i powyższym zdjęciu były i są nadal?przeznaczone?>?ja sie tylko grzesznie pytam Panów lub i Panie torze powyższych comments>amen>coBYmemuPytaniuZzadość Stało się jeśio Przed tvp22pytaniem na śniadanie lub radiowoPolonOwyMpytaniem przed śniadaniem>amen>privit und/et/auch/aussi i ano : tak to leciało po polsku:dzień dobry, :), jestem z Kobry chilli zet horro ru jakiego>??? lub i Thrillera – kolejnej po kolejach polskich PKP lub i longplayju BAD MIchalii Jacksona>??? czy tesz poprzedzajacym BAD longplaju > longplay etot był>?? mnie to przeciekawia> ja chili froommm gl-pl troll>amen>:)

  Odpowiedz

 4. a mnie sie podoba z tą siwizną… nie rzuciłbym go z takiego powodu…

  Odpowiedz

 5. wzruszające

  13 października 2011

  tragedie dobrze się sprzedają

  Odpowiedz

 6. jak patrzę w moją czarodziejską kulę to nie przewiduję aby w najbliższej przyszłości spotkał swoją drugą połówkę, ale mogę się mylić

  Odpowiedz

 7. Chłopak go rzucił… bo posiwiał. Przykre!

  Odpowiedz