Prezes TVP

Nergal wylatuje z TVP!

Posted in Adam "Nergal" Darski, Aktualności, Strona Główna, The Voice of Poland

– (…) Nie zostanie więcej zatrudniony w telewizji publicznej…

Niezadowolonych z udziału Adama Darskiego w show „The Voice of Poland” jest sporo. Juror niespecjalnie się tym martwi i dalej prowokuje, jak choćby biorąc udział w happeningu i „uzdrawiając” ludzi.

Prezes TVP

 Dołącz do nas na facebooku

Najgłośniej przeciwko jego obecności w publicznej telewizji protestują środowiska kościelne i prawicowe. Wśród nich Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy. Telewizja Polska, która zatrudnia Nergala w fotelu jurora, jest oskarżana przez nich o promowanie satanizmu.

Kilka dni temu po incydencie w jednym z warszawskich klubu, gdzie Nergal znów obrażał uczucia religijne katolików, prezes TVP wezwał go do złożenia wyjaśnień w tej sprawie i potępił zachowanie jurora. Spotkał się też, jak donosi portal Media2.pl z prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. – Zatrudnienie Adama Darskiego było błędną decyzją – przyznał Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskiej, który jednocześnie zapowiedział, że po zakończeniu pierwszej edycji programu „The Voice of Poland” Nergal nie zostanie więcej zatrudniony w telewizji publicznej – czytamy na portalu.

Szef Telewizji Polskiej wyjaśnił także jak czytamy, że obecnie TVP jest związana umowami z producentem i sponsorami, a zdecydowana część odcinków programu jest już nagrana.

Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # #

5 thoughts

 1. Nie rozumiem czy to promocja Nergala? Wyrzucanie!
  Według mnie bardzo dobrze wykonuje swoją pracę jurora,to dzięki Panu Adamowi ten program jest ciekawszy.
  Pomijam tu przekonania religijne, ponieważ na antenie nie jest w kościele i nie zauważyłam,aby tu wyrażał swoje
  opinie na temat wiary i kogoś do tego namawiał.
  Myślę, że każdy człowiek zdrowo myślący ma swój pogląd na temat wiary i nie dostosowuje się do innych.
  Jeżeli ktoś jest bardzo wierzący to nikt nie jest tak władny
  aby go do czegoś innego przekonać nie rozumiem Kościoła czego się boi, każdy ma prawo do swoich przekonań religijnych czy innych,podobno żyjemy w wolnym kraju.

  Odpowiedz

 2. To ponure, że znowu Państwo jest na pasku Kościoła. Nie pochwalam zachowania Nergala (już o tym pisałem), osobiście Go nie lubię, uważam, że zachwuje się fatalnie, ale to nie powód aby wyrzucać Go z telewizji publicznej,której właścicielami jesteśmy my wszyscy. ŻAŁOSNE!

  Odpowiedz

 3. Zobaczycie, że teraz przejmie go TVN. A TVP strzeliło sobie w kolano. „The Voice of Poland” tylko dzięki Nergalowi osiągnęło sukces. Teraz większość zrezygnuje z oglądania tego programu – w tym ja.

  Odpowiedz

 4. Czyli poglady katolickie to jedyne i sluszne sa. Zenada.
  Julek Braun – zenujacy facio bez wlasnego ”ja”.

  Odpowiedz