Wojewódzki

Wojewódzki zazdrości Żebrowskiemu?

Posted in Kuba Wojewódzki, Michał Żebrowski, Na dobre i na złe, Strona Główna

Ostatnio obsadzono go w reklamie, a może wolałby w serialu TVN -u, skoro pozazdrościł Żebrowskiemu?

Michał Żebrowski dostał rolę w serialu „Na dobre i na złe”. Pierwsze odcinki z jego udziałem widzowie zobaczą w grudniu. Aktor wcieli się w postać bezkompromisowego i władczego chirurga Falkowicza, nowego ordynatora chirurgii w Leśnej Górze. Jego rola ma nie być epizodyczna. Ten fakt nie uszedł uwadze Kuby Wojewódzkiego, który postanowił skomentować udział Żebrowskiego w serialu. Na łamach Polityki, w swojej poczytnej rubryce napisał tak:

Tego nie spodziewał się nikt. Aktor niezłomny i wyniosły, wychowanek Holoubka, Zapasiewicza, Mickiewicza i mój, zagra w serialu. Michał Żebrowski przekroczył rubikon telewizyjnej komercji i zagra chirurga w serialu „Na dobre i na złe” .

– Grany przez niego profesor Falkowicz będzie miał trudny charakter i wszystko, co uda mu się zabrać ze szpitala, będzie wynosił na 6. piętro – dodał ironicznie Wojewódzki.

 Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # # # #

3 thoughts

  1. każda reklama jest dobra byle miała w sobie nazwę teatru 😉

    Odpowiedz

  2. no, na pewno zazdrości…jest czego 😉 pewnie to było jego marzeniem, a tu taki numer – rolę życia odebrał mu nie kto inny jak kolega z teatru. Ta zdrada krwi wymaga 😉

    Odpowiedz

  3. Sądzę ze jakoś Żebrowskiemu NIE PASUJE GRAĆ W TASIEMCACH.

    Odpowiedz