Karolak

Karolak kupił loft za dwa miliony…

Posted in Aktualności, Strona Główna

Zamieszka tam razem z Kołakowską, ale…

 

O tym, że zamieszkają razem mówiło się od dawna. Teraz Na Żywo dowiedziało się więcej szczegółów. Karolak i Kołakowska rzeczywiście będą mieli wspólny adres, jednak jak czytamy, będą prowadzili osobne życie. Bo zamieszkają w dwóch osobnych, przestronnych loftach.

Karolak

Mieszkanie aktora z serialu „Rodzinka.pl” znajduje się na warszawskim Mokotowie. Karolak ma zamieszkać w nim już w czerwcu przyszłego roku. Zaprojektował je znany francusko- amerykański architekt. Lofty, które kupił Karolak znajdują się obok siebie i są połączone tarasem. Dzięki temu aktor będzie mógł widywać córkę Lenkę kiedy tylko zechce. A na tym Karolakowi i matce jego dziecka najbardziej zależało.

Ile Karolak zapłacił za takie luksusowe lokum?Cena za mieszkanie w takich warunkach robi wrażenie. Na parterze metr kwadratowy można kupić za 9 tysięcy, za najwyższe piętra, a takie wybrał aktor, trzeba zapłacić nawet 15 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Jak donosi se.pl mieszkanie aktora liczy 140 metrów kwadratowych. Podobno zapłacił za nie 2 miliony złotych…

Dołącz do nas na facebooku

 

# # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. a skąd on ma tyle kasy –

    Odpowiedz

    1. Pewnie tyle się zarabia w takich serialach :))

      Odpowiedz