Rubik

Rubik ma 28 lat, a czuje się jak babcia…

Posted in Aktualności, Strona Główna

Dlaczego?

 Jest piękna, młoda, uwielbiana i podziwiana. Ma jednak świadomość, że kariera modelki nie trwa wiecznie, choć jeszcze o  tym nie myśli. – Czuję się dość pewnie w miejscu, do którego doszłam. Wiem, że moja kariera może się skończyć, ale na pewno nie za miesiąc i nie za rok. Przez najbliższe trzy lata nie muszę się przejmować tym, czy dostanę pracę, bo na pewno tak będzie – mówi Anja Rubik w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Rubik

Dołącz do nas na facebooku

Modelka, która ma 28 lat zdradza jednak dlaczego czasami czuje się jak babcia. – Czy 28 lat to mało? Gdy biorę udział w pokazach, często czuję się jak babcie, bo chodzę po wybiegu z piętnastolatkami – tłumaczy w wywiadzie dla magazynu.

 Dołącz do nas na facebooku

Dołącz do nas na facebooku

# # # # #

2 thoughts

  1. Firma APART zrobiła wielki błąd. Aneta Kręglicka, mądra i piękna kobieta była twarzą tej firmy. Uważam że tak powinno zostać. Jeżeli tak bardzo chcieli już zmienić modelkę to zdecydowanie powinna to być Agnieszka Maciąg.

    Odpowiedz

    1. a ja nie uważam że angaż Rubik w Aparcie to był błąd. A Maciąg już zupełnie się nie nadawala bo ponuro i staro wygląda

      Odpowiedz