Bachleda-Curuś najseksowniejszą Polką

Posted in Aktualności, Uroda

Alicja Bachleda-Curuś znalazła się w Atlasie Najseksowniejszych Kobiet ze 195 krajów świata, który przygotował magazyn dla panów „Esquire”. W rankingu The Sexiest Woman Alive Atlas umieszczono piękności wyróżniające się urodą i szerzej znane z niemal wszystkich krajów świata poza Watykanem – podał serwis koktajl24.pl.

 

„Esquire” wskazał na Bachledę, widząc w niej głównie partnerkę Colina Farrella i matkę jego dziecka. Gdyby ABC nie zakochała się w przystojnym Irlandczyku, „Esquire” musiałby zapewne rozejrzeć się za inną piękną Polką. Ciekawe, kto miałby szansę?

Przykładowo pokazujemy też kilka innych seksownych dam, wybranych przez Esquire. W atlasie znalazły się: królowa Jordanii Rania, Charlize Theron z RPA, Alek Wek z Sudanu, Julia Tymoszenko z Ukrainy, Natalia Oreiro z Urugwaju, Rihanna z Barbadosu i Carla Bruni z Francji.

Źródło: esquire.com

# # # # # # # # # # # #

7 thoughts

 1. Przestańcie z tą pięknością!Daleko jej do piękności!Czy nawet do najseksowniejszej…Ale zgadzam się,że może mieć piękną duszę.

  Odpowiedz

 2. Jest naturalnie piękne i już….

  Odpowiedz

 3. Jak juz mówicie ze jest przecietna czy nieladna to zaproponujcie kogos ladniejszego!
  Ja uwazam, ze ona jest bardzo ladna -moze jeszcze Magdalena Frackowiak by sie zmiescila.

  Odpowiedz

 4. No bez przesady! Ładna, ale uroda zupełnie przeciętna. Gdyby nie była znana niewielu obejrzałoby się za nią na ulicy. Wybór chyba zawdzięcza związkowi z Colinem.

  Odpowiedz

 5. spoko spoko to chodzi o ewentualna naj….. w rakingu łapaczek znanych na brzuch

  Odpowiedz

 6. a ja myslalem ze nasza Minge to seksiara polska najwieksza 😉

  Odpowiedz

 7. Gratuluję, to prawda Alicja jest piękna i pasuje do
  grona pięknych Kobiet Świata !!!

  Odpowiedz