Help Maciek – koncert charytatywny dla ciężko chorego muzyka

Posted in Imprezownia, Strona Główna

Wilki, Lady Pank, Piersi, Róże Europy, Aya RL i wielu innych muzyków wzięło udział w koncercie charytatywnym Help Maciek.

W warszawskim klubie Stodoła spotkali przyjaciele Maćka Miernika – muzyka, basisty, kompozytora, realizatora nagrań i producenta, znanego z grup Index, Aurora, Noah-Noah, Restrykcja, Reflection, Flashback.

Help

Maciek jest ciężko chory. Zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego. Jest po ciężkiej operacji kręgosłupa. Wstawiono mu pięć tytanowych implantów. Być może trzeba będzie zrobić przeszczep szpiku. Ma przerzuty do żebra i biodra. Rozpoczął chemioterapię, gdyż na naświetlania było już za późno. By pokryć koszty leczenia, wyprzedał już całe swoje studio muzyczne. Nakłady na leczenie są bardzo wysokie.

Od kilku lat jest mężem Ady, a od trzech i pół roku szczęśliwym tatą ślicznej Lenki, dla której jest gotów walczyć z chorobą. Wszyscy, którzy spotkali go na swojej drodze wiedzą, jakim jest wspaniałym człowiekiem. Od 20 lat mieszka i tworzy w Nowym Jorku i prawie zawsze goszczą u niego przyjaciele, znajomi i nieznajomi z Polski, którym nigdy nie odmówił pomocy.

Teraz on się znalazł w trudnej sytuacji. W koncercie charytatywnym dla Maćka wzięli udział: Wilki, Lady Pank, Piersi, Róże Europy, Aya RL, Ramona Rey, Variete, Eldo, Stirwater, Made In Poland, Aurora, Neo Retros i Sztyk. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie Maćka.

# # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Swietna Impreza!! wiecej takich,prosze.

    Odpowiedz