Jubileusz 25-lecia pracy artystycznej Cezarego Pazury

Posted in Imprezownia, Strona Główna

W warszawskiej Sali Kongresowej Cezary Pazura wraz z przyjaciółmi świętował swój jubileusz.

25-lecie pracy artystycznej popularny aktor obchodzi w trasie, która wystartowała na początku lutego. Pazura wraz z przyjaciółmi objechał już pół Polski i zawitał nawet do Ameryki. W minioną niedzielę pojawił się na koncercie galowym w Kongresowej, przygotowując sporo niespodzianek. Całość będzie można obejrzeć na antenie Polsatu 21 października o godzinie 20:00.

Jubileusz

Ten rok jest wyjątkowy dla cenionego i lubianego przez publiczność aktora Cezarego Pazury. Artysta właśnie w tym roku świętuje 25 lat pracy zawodowej jako aktora, twórcy kabaretu, a także reżysera i producenta. Cezary Pazura, który od ćwierć wieku bawi publiczność, swój jubileusz postanowił świętować nie gdzie indziej jak na scenie. Do udziału w trasie kabaretowej zaprosił najśmieszniejszych z najśmieszniejszych. W trasie jubileuszowej wspólnie z Cezarym Pazurą biorą udział m.in. Jerzy Kryszak, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Młodych Panów, a także – po raz pierwszy w kabaretowym wydaniu – Paweł Małaszyński.

Po wieczorze galowym w Sali Kongresowej trasa będzie trwać nadal. Najbliższe występy Cezarego Pazury z okazji Jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej:

23.10 Luboń, 23.10 Rawicz, 6.11 Zabrze, 17.11 Olkusz, 18.11 Kraków, 19.11 Tarnów, 25.11 Rzeszów, 26.11 Lublin, 27.11 Kalisz, 28.11 Olsztyn, 18.12 Gdynia, 12.02.2012 Wrocław.

Fot. Studio 69 – Radek Piłat

# # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Chyba wszyscy już widzieli szminkę na zębach Edytki. Jak zawsze tandeta i wiocha. Do tego potwornie brzydka.

    Odpowiedz

  2. Uwielbiam CZARKA !!!

    Odpowiedz