Marczuk

Marczuk czwartym jurorem w You Can Dance?

Posted in Aktualności, Strona Główna, You can dance

Plotkuje się, że Weronika Marczuk może zastąpić Kingę Rusin w You Can Dance. Tymczasem brana jest pod uwagę zupełnie inna możliwość…

Marczuk nigdy nie ukrywała swojego sentymentu do YCD. Jednak posada jurorki jest w nim już zajęta. A Marczuk, która przyjaźni się z Rusin na pewno nie chciałaby narażać tej przyjaźni na taką próbę.

Marczuk

To  przecież Rusin wspiera ją cały czas podczas show TzG. Dzięki niej Marczuk, która walczy na parkiecie z bólem, trafiła do świetnych specjalistów. – Nie wiem czy dałabym radę tańczyć gdyby nie pomoc Kingi Rusin. Ona poleciła mi specjalistę, który łączy medycynę tradycyjną i niekonwencjonalną. Ta terapia czyni cuda – mówi Party Marczuk, która cierpi na stłuczenie biodra i żeber.

Weronika Marczuk, która ma szansę na powrót do YCD jako jurorka na pewno nie zastąpi w tej roli Rusin – czytamy w Party. – Producenci myślą o odświeżeniu formuły show, więc być może Weronika zostanie czwartym jurorem – mówi na łamach magazynu osoba z TVN.

 Dołącz do nas na facebooku

# # # # # # # #

5 thoughts

 1. Won na Ukrainę

  Odpowiedz

 2. Rusin – 40 letnia baba i swieci golym brzuchem? Wstyd.
  Marczuk nie lubie. I ona i Rusin maja bezwstydne parcie na szklo a niewiele rozumku. Obydwie sie znalazly w telewizji przez rodzinne koneksje. Nie napracuja sie dziewczyny ciezko w zyciu.

  Tego glupiego programu i tak nie ogladam wiec w zasadzie moga robic co chca moga sobie wziac tez Nergala albo Jacykowa czy innego klauna – wiadomo ze skandal im podniesie na chwile ogladalnosc.

  Odpowiedz

 3. PEWNIE ZA DARMO BĘDZIE.

  Odpowiedz

  1. na jakim świecie ty żyjesz? ani Marczuk ani Rusin to nie instytucje non-profit wręcz odwrotnie

   Odpowiedz

 4. a po co 4 juror?

  Odpowiedz