Steczkowska

Steczkowska zagra w filmie o Poli Negri!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Wokalistka dostała drugoplanową rolę ….

Justyna Steczkowska, która ostatni rok walczyła o zdrowie swojego męża Macieja, chorego na nowotwór kręgosłupa, najgorsze ma już za sobą. Jej ukochany czuje się coraz lepiej i wraca do pracy – jak dowiedział się magazyn Party. Nowe wyzwania czekają także na Justynę Steczkowską. Nagrywa materiał na nową płytę i zagra w filmie – czytamy.

Steczkowska

„Kanadyjskie sukienki” w reżyserii Macieja Michalskiego to opowieść o Poli Negri z legendą o kradzieży jej klejnotów w tle. Zagram tam rolę drugoplanową – zdradza na łamach dwutygodnika wokalistka. Premierę filmu z udziałem Steczkowskiej zaplanowano na koniec przyszłego roku.

Dołącz do nas na facebooku

Dołącz do nas na facebooku 

# # # # # # # # #

3 thoughts

 1. Pięknie wygląda bardzo fajnie że zagra.Utalentowana nie próżna kobieta!

  Odpowiedz

 2. Dostanie rolę straszydła na zamku? To już nie ma prawdziwych aktorek po szkolach teatralnych tylko trzeba te czarownice zatrudniac. No żenada…

  Odpowiedz

 3. wg mnie chyba najepiej by jej odpowiadala rola np sprzątaczki w nagu, zeby mogla pokazac swoje „przecudne wdzieki-naturalne”
  To babie juz odbije na dobre,oprocz „artystki „spiewaczki i fotografki bedzie „artystką” kinową.Cóz z tego a odbiorcy i tak swoje wiedzą piszą i „uwielbiają”

  Odpowiedz