kwasniewska

Kwaśniewska o dzieciach i małżeństwie: Nie lubię być niewolnicą…

Posted in Aktualności, Strona Główna

Od niedawna plotkuje się, że Ola Kwaśniewska zaręczyła się z Kubą Badachem…

Córka byłego prezydenta nie komentuje jednak tych rewelacji. W specjalnym alfabecie swojego życia, przygotowanym dla Gali, Ola Kwaśniewska zdradza co myśli o małżeństwie oraz posiadaniu dziecka.

Kwaśniewska

Bardzo lubię dzieci – pisze Kwaśniewska. – (…) Mam sporo kontaktów z dziećmi. Zdarza mi się prowadzić dla nich zajęcia i ma też wiele dzieciatych koleżanek. Póki co, tam przelewam swój instynkt macierzyński, ale nie wyobrażam sobie, żeby miło mnie to nigdy osobiście nie dotyczyć. Nie myślę o sobie w kategoriach tykającego zegara. Nie lubię być niewolnicą. Ani posiadania dziecka, ani zamążpójścia, ani kariery czy pieniędzy. Nie cierpię konwenansów. Nie kieruję się zasadą „powinnam” – nie powinnam – pisze na łamach dwutygodnika Aleksandra Kwaśniewska.

Córka byłego prezydenta wypowiada się także na temat ślubu. – Nie mam specjalnej potrzeby przypieczętowania przynależności do kogoś, ale jestem wrażliwa na jego wymiar mistyczny – twierdzi.

Dołącz do nas na facebooku

 

# # # # # # # # #

4 thoughts

 1. gdybym miała prespektywe zamążpójścia z takim ‚przystojniakiem’ jak Badach też bym się nie paliła

  Odpowiedz

  1. A ja Ci powiem ,ze Ci tzw.przystojni ,bo to rzecz gustu ,na mężów ,a nawet na partnerów wogóle się nie nadają ,sa zapatrzeni w siebie i w swoje odbicie .

   Odpowiedz

   1. Masz racje, i rzeczywiście tak jest w większości. Badacha oceniam subiektywnie po prostu mnie w ogóle nie kręci, ale pewnie jest sympatyczny i dobry – tak wygląda> niestety to za mało, ale to nie mój wybór więc i nie mój problem.

    Odpowiedz

 2. fajna ,normalna kobieta ,mam racje ,nic się nie musi trzeba być sobą

  Odpowiedz