Malaszyński

Małaszyński zarobił 168 tysięcy złotych na…poligonie!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Spędził tam dwa tygodnie…

 Jak dowiedział się Fakt Paweł Małaszyński do roli w nowym filmie „Misja Afganistan” przygotowywał się na poligonie. Tam, jak czytamy, przeszedł przez ostre szkolenie, by wiarygodnie wcielić się w rolę. Za każdy dzień spędzony na poligonie Małaszyński otrzymał 12 tys złotych! Przez dwa tygodnie na jego konto wpłynęło więc 168 tysięcy!

MAŁASZYŃSKI

 Dołącz do nas na facebooku

Dołącz do nas na facebooku

Film, w którym zagra Małaszyński to serial opowiadający o polskich żołnierzach walczących na wojnie w tym kraju. W przyszłym roku wyemituje go Canal+ – donosi dziennik.

# # # # # # #

2 thoughts

  1. Wy też powtarzacie te bzdury? Następni dziennikarze, którzy nie potrafią myśleć? Tak jak „inga ” napisała powyżej, nie uczeń zarabia szkoląc się, ale nauczyciel. Czyli za szkolenie zarobił znany poligon, nie Małaszyński.
    Myślicie, że ludzie są aż takimi idiotami, że „kupią” każdą zmanipulowaną wiadomość? Bardzo grubymi nićmi szytą.
    Na poligonie jak o tym przeczytali pokładali się za śmiechu, bo dziennikarz, który puścił tę bzdurę nie zrozumiał przekazu. Może teraz powstanie seria kawałów o ignoranctwie i braku umiejętności myślenia dziennikarzy, stare-o policjantach -już się wypatrzyły.

    Odpowiedz

  2. plotka wyssana z palca od kiedy za szkolenie płaca uczniowi???to nowy proceder he he. ale fajnie że powstaje nowy film szczególnie o tym temacie.

    Odpowiedz