woliński

Woliński i Tyszka będą mieli własny program!

Posted in Aktualności, Strona Główna, TOP MODEL

Dotykanie, macanie oraz miętolenie piersi uczestniczek Top Model się opłaciło…

Kontrowersyjni jurorzy poprowadzą kontrowersyjny, ale bardzo zabawny program.- Zostaliśmy zaproszeni do nowego projektu telewizyjnego – wyjaśnia na łamach Party Dawid Woliński.- Mogę zdradzić, że program został napisany z myślą o nas – dodaje.

Woliński

To będzie program rozrywkowy, zupełnie nowy format, nowe spojrzenie na show biznes. Będziemy mierzyć się z różnymi sytuacjami, w których udowodnimy, że mamy dystans nie tylko do świata, ale również do siebie – opowiada juror Top Model w rozmowie z tvn.pl.

Producentem show, jak czytamy, jest Rinke Roovens z firmy Pochstar, producent Top Model. Woliński i Tyszka nagrali już kilka pilotażowych odcinków. Czego można się spodziewać po nowym programie? Woliński i Tyszka uchylili rąbka tajemnicy podczas pokazu Apartu, gdy pojawili się na czerwonym dywanie w kombinezonach wojskowych i dziwnie się zachowywali. Wówczas nikt nie rozumiał dlaczego Tyszka rozbił jajko na głowie Wolińskiego. Teraz sprawa powoli się wyjaśnia. Ich stylizacja i zachowanie tego wieczoru było częścią zaplanowanego show.

W ramach nagrywania owego programu Tyszka z Wolińskim zostali zamknięci na kilka dni w warszawskim Zoo, gdzie opiekowali się zwierzętami. – Zostaliśmy zamknięci w klatce ze zwierzętami i wykonywaliśmy całą czarną robotę – zdradził Woliński w rozmowie z Party. Będziecie oglądać ich program?

# # # # # # # # # #

3 thoughts

 1. słaby projektant może znajdzie się chociaż w roli błazna

  Odpowiedz

 2. Spełniali sie w swoich zawodach i za to ich ceniłam .Teraz po pierwszej edycji programu uważają sie za jakieś wyrocznie i traktują wszystkich z góry . Panowie popatrzcie na siebie i powiedzcie szczerze czy jesteście idealni? Ja wam mówię -NIE.
  Program sie skończy i zostanie niesmak , czy warto ?

  Odpowiedz

 3. no ciekawe co wymyślą jeszcze.

  Odpowiedz