Skrzynecka

Skrzynecka wróci do TzG?!

Posted in Aktualności, Katarzyna Skrzynecka, Strona Główna

Taką sensacyjną wiadomość podał Super Express, powołując się na „osobę z produkcji programu”: jest szansa, że Katarzyna Skrzynecka wróci do Tańca z Gwiazdami, zastępując Nataszę Urbańską.

Gazeta ujawniła, że Urbańska i Józefowicz podpisali z TVN umowę tylko na jedną edycję programu, a są zbyt zajęci, by wiązać się z tanecznym show na dłużej. I tu właśnie pojawia się szansa dla Skrzyneckiej, która – jak już urodzi dziecko – będzie mogła wrócić do swego ulubionego zajęcia – prowadzącej…

Skrzynecka

Wszystko wygląda pięknie, tyle tylko, że przypomina równanie z wieloma niewiadomymi. Po pierwsze – nie do końca jest jasne, czy TVN ma w planach kontynuację Tańca z Gwiazdami. Program nie wzbudza już takiego zainteresowania jak kiedyś, mimo przeprowadzonego liftingu i wydaje się, że jego formuła się wypaliła. No, chyba że w następnej edycji zgodziłaby się zatańczyć na przykład Kożuchowska albo Bachleda-Curuś, a Józefowicza zastąpiłby Colin Farrell.

# # # #

4 thoughts

 1. małgorzata

  26 października 2011

  Taniec z Gwiazdami stracił oglądalność tysięcy fanów gdyż PSEUDO „LIFTING” POCZYNIONY PRZEZ TVN OKAZAŁ SIĘ PORAŻKĄ ! Po odejściu Pani Kasi BRAKUJE INTELIGENCJI, KLASY , BŁYSKOTLIWOŚCI JAKĄ MIAŁA KASIA SKRZYNECKA A BIEDNA NATASZKA NIE DORASTA JEJ DO PIĘT!! I KŁADZIE ODCINEK ZA ODCINKIEM 🙁 Tak samo brak Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego uczynił z tego programu marne popłuczyny dawnej świetności. J.JÓZEFOWICZ JEST ANTYPATYCZNY I NIE DO PRZYJĘCIA, a Jola Fraszyńska bezbarwna i marna niestety. Szkoda – tak lubiliśmy ten program w dawnej obsadzie!

  Odpowiedz

 2. No wróci, wróci… W końcu musi urodzić na wizji 😀

  Odpowiedz

 3. brawo Skrzynia

  Odpowiedz

 4. najlepirej wychodzi jej skakanie po rozporkach

  Odpowiedz