Starzewski

Starzewski – krawiec Lady Diany znów w Polsce!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Tomasz Starzewski – jeden z najlepszych projektantów mody w Anglii – odwiedził ojczyznę rodziców. Słynny Polak, który ubierał już wiele sław: Lady DianęFergie, Stefanie Powers, Margaret Thatcher był gościem Dzień Dobry TVN.

W programie opowiadał o swych najsłynniejszych klientkach, o tym jak poznał księżnę Dianę i jak zaczął zmieniać wizerunek Margaret Thatcher: – Wcześniej znałem rodziców Diany, jeszcze zanim weszła do rodziny królewskiej. Najpierw korzystała z moich kreacji jako klientka sklepu, spotykaliśmy się prywatnie przy różnych okazjach, ale pierwszy raz przyszła do mojej pracowni niezapowiedziana. Kiedy weszła do rodziny królewskiej, media oszalały na jej punkcie – powiedział projektant.

Starzewski nie po raz pierwszy jest w Polsce. W październiku 2000 roku projektant pokazał swą kolekcję na Zamku Królewskim w Warszawie. Na wybiegu pojawiły się najlepsze ówcześnie polskie modelki, m.in. Renata Gabryjelska i Magdalena Mielcarz, a jako specjalna gwiazda pokazu wystąpiła Stefanie Powers.

# # # # # # # # #