Egurrola chce, aby Marczuk wróciła do YCD!

Posted in Aktualności, Strona Główna

O tym, że Weronika Marczuk może wrócić do YCD mówi się od dawna…

Marczuk nigdy nie ukrywała, że ma sentyment do tego programu i że lubi kolegów z jury. Ostatnio pojawiły się głosy, że być może zostanie czwartym jurorem. Szanse, że Marczuk wróci są, tym bardziej, ze kibicuje jej przewodniczący jury.

Egurrola

Nie ja o tym decyduję, ale bardzo lubię Weronikę i nie miałbym nic przeciwko gdyby wróciła do programu – mówi Faktowi Egurrola. – Byłoby sympatycznie gdyby była czwórka jurorów – stwierdza choreograf. Czy tak się stanie okaże się na wiosnę. A na razie Weronika Marczuk pracowicie zdobywa coraz liczniejszą rzesze fanów, tańcząc w TZG.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Claudia

    16 czerwca 2012

    znowu się załączył komuś wredny osąd ? Jakbyś umiała,umiał czytać to byś pzzcerytał ,że Brajan jest z ” ze znanego wam siedleckiego Caro Dance ” .Ale zła wola oślepia ! A Kuba ? Jak wcześniej Siedlce się go wyparły, (patrz dyskusje przy pierwszym artykule w Spinie o Igorze Leoniku w YCD ) to może uznał ,że nie warto w taki grajdf3ł pełen zajadłości się pisać.Przecież wiadomo,że jak z Caro Dance (nawet po latach) to w Siedlcach powieszą .co niektf3rzy..tylko ktf3rzy ??? marne to towarzystwo wzajemnej adoracji co ciągle piętnuje Caro za bycie , za istnienie najzwyklej -taka prowincja i słoma z butf3w wychodzi..

    Odpowiedz

  2. obawiam sie ze argument ze ktos lubi jury YCD albo ze ktos z jury lubi kogos to nie jest wystarczajacy argument zeby kogokolwiek zatrudnic.

    Odpowiedz