Gala Warszawskie Wieczory Olimpijskie

Posted in Imprezownia, Strona Główna

Fundacja im. Feliksa Stamma po raz drugi zorganizowała galę „Warszawskie Wieczory Olimpijskie”.

Gala integruje świat sportu i biznesu. Imprezę objęły patronatem honorowym Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urzędu m.st. Warszawy, BCC, PKOl.

Gości przywitała Paula Stamm, a Dyrektor Gabinetu Politycznego MSiT – Michał Czajkowski odczytał list od ministra Adama Giersza, skierowany do Fundacji i mianowanych Ambasadorów Sportu.

Po raz pierwszy wręczone zostały Statuetki „AMBASADOR SPORTU”. Wyróżnienie z rąk przedstawiciela MSiT i prezes Fundacji przyjęli wyjątkowi ludzie, którzy wspierają inicjatywy i działania na rzecz sportu.

Gośćmi wieczoru byli m.in.: Włodzimierz Szaranowicz, Apoloniusz Tajner, Teresa Sukniewicz-Kleiber, Jerzy Engel, Elżbieta Kłobukowska i Robert Korzeniowski.

Po części oficjalnej prowadzonej przez Przemysława Babiarza i Andrzeja Suprona odbył się koncert Pawła Stasiaka z zespołem Papa D. Pokrojono też wielki 100-kilogramowy tort podarowany Fundacji przez firmę cukierniczą Marta Grycan.

Chwile emocji i humoru towarzyszyły aukcji atrakcyjnych przedmiotów podarowanych przez gwiazdy sportu. Specjalnie dla gości gali odbył się wernisaż rycin Andrzeja Wajdy.

Goście do późnego wieczoru biesiadowali w gościnnych wnętrzach Pałacu Lubomirskich, umawiając się już na przyszłoroczną galę.

Fot. Studio 69 – Konrad Korgul

# # # # # # # # # # #