Doda o Błażeju: Ubolewam, że mam gust jak wszyscy!

Posted in Aktualności, Błażej Szychowski, Dorota "Doda" Rabczewska, Strona Główna

Doda i jej ukochany pierwszy raz publicznie opowiedzieli o tym, co ich łączy…

 

Królowa i jej partner byli gośćmi w programie DDTV, prowadzonym przez Magdę Molek i Andrzeja Sołtysika. Jak się poznali? Co ich łączy? – Znalazłam go pośrodku dębowego lasu – żartowała Doda pytana skąd wziął się w jej życiu Błażej Szychowski.

Doda

Tak naprawdę, gdy zaczynała się moja trasa koncertowa postanowiłam ją zrobić w nowym anturażu i zatrudnić nową ekipę taneczną. Zgłosiłam się do Błażeja, który posiadał takową. Nie znałam go wcześniej, ale chodziły plotki, że jest przystojny. W związku z powyższym postanowiłam połączyć jedno z drugim. Plotki okazały się prawdziwe, tylko ubolewam, że mam gust jak wszyscy – powiedziała Doda, nawiązując do tego, że jej ukochany jest przystojny.

Czy pamiętasz Błażej ten pierwszy krok, gdy znajomość z zawodowej się zmieniła w prywatną? – dopytywał Błażeja Andrzej Sołtysik. – Wiesz co, mieliśmy o tym nie rozmawiać, ale pamiętam, oczywiście, że pamiętam – odpowiedział ukochany królowej. – My mamy bardzo podobną zajawkę, przelot, wspólne pasje, robimy te same rzeczy i jesteśmy tak samo zakręceni, jeśli chodzi o twórcze aspekty – wyliczała Doda w DDTVN.

Szychowski zdradził natomiast, że przed poznaniem ukochanej nie interesował się w ogóle jej dokonaniami artystycznymi. – Zacząłem słuchać kawałków Doroty, dopiero gdy zaczęliśmy razem pracować – stwierdził.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # #

One thought

  1. dobrze ze swieci posladkami jest artystka i morze swiecic nagoscia a pn grzbala to dziwak i w jakich czasach zyje

    3 listopada 2011

    doda i blazej piekna para

    Odpowiedz