Nergal: Symbolami religijnymi bawię się dla jaj…

Posted in Adam "Nergal" Darski, Aktualności, Strona Główna, The Voice of Poland

No i wyjaśniło się. A tyle było krzyku. Na szczęście  Nergal tylko sobie żartował…

 

Nergal w wywiadzie dla RMF FM opowiadał o sobie jako muzyku i wokaliście, o udziale w show The Voice of Poland, zapisach jakie ma w kontrakcie i o swojej chorobie. Przy okazji można się było dowiedzieć czy zabawa symbolami religijnymi jest mu do czegoś potrzebna. Pytany o to Darski odpowiedział: Nie, tak to sobie robię – dla jaj.

Nergal

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Na pytanie zadane przez dziennikarza RMF FM czy to prawda, że w jego kontrakcie znalazły się zapisy, które zabraniają mu określonych wypowiedzi lub zachowań w czasie programu The Voice of Poland, Nergal odpowiada: Tak i rozumiem, że się w ten sposób zabezpieczano przed tym, żebym kogoś nie obraził. Ale to jest też straszna misinterpretacja mojej osoby. Nie rozumiem dlaczego miałbym iść do programu muzycznego i rozmawiać o czymś innym niż muzyka. Przecież zgodziłem się na formułę, która jest bardzo przyjazna dla ludzi, którzy tam występują i na udział w programie, który generuje pozytywne emocje. I co miałbym teraz zrobić – wejść tam i wysmarować się gównem? Ludzie, kurczę! Znowu ta sama reakcja, z którą nie mogę sobie dać rady, że jestem postrzegany jako kompletny barbarzyńca. A przecież tak nie jest. Wchodzę do programu muzycznego, żeby rozmawiać o muzyce, bo się na tym znam. To jest zakres moich kompetencji i tego się trzymam. I sianie paniki, że mam robić coś innego na tzw. life’ach to jest wyraz ignorancji i głupoty.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # # #

9 thoughts

 1. powinien zaśpiewać znany z tego że jest znany razem z frytką yyy mają frykowską

  16 maja 2012

  nic dodać nic ująć

  Odpowiedz

 2. „W Polsce nikt nie chodzi na jego koncerty” hahah
  Jesteś głupiutka

  Odpowiedz

 3. Do znudzenia powtarzam, że nikt nie powinien kpić czy szydzić z symboli jakiejkolwiek religii, więc to co robi Nergal jest po prostu chamskie i prymitywne.Ma rację „rw”: niech spróbuje podrzeć Koran!

  Odpowiedz

  1. Religia to kupa gówna. Powiedz mi dlaczego adam miał by zniszczyć koran skoro zyjemy w Polsce ??

   Odpowiedz

 4. ten facet tylko sie promuje i to za darmo.W Polsce nikt nie chodzil na jego koncerty,bo byl nieznany.Dzieki Dodzie zaistnial w swiadomosci ludzi, a zeby nabijac kase trzeba istniec w mediach.On swietnie wie,ze watek religijny w Polsce to najlepszy motyw do skandali w prasie.No i oczywiscie bedzie bezkarny,bo u nas mozna wszystko i wszystkich obrazac czego dowodem jest Wojewodzki i Figurski.

  Odpowiedz

 5. heh jak taki cwaniak to niech podrze Koran, albo namaluje podobiznę Mahometa…

  Odpowiedz

 6. CZYM SIĘ PRZEJMOWAĆ ON NIE WIE CO CHCE I WY NIE WIECIE

  Odpowiedz

 7. ten palec chamie to pokaż swoim rodzicom,że spłodzili takiego kretyna

  Odpowiedz

 8. tym kolesiem już rzygam,to takie gówno,znacie jego przebój, ktoś potrafi zanucić jego piosenkę.To gówno znane z tego,że był ogierem Dody,a porzucił ją po tym jak w dużej mierze przyczyniła się do znalezienia szpiku dla kretyna ,na tym polega jego inteligencja.Normalny człowiek tak nie postępuje.Wypad dziadu z Polki,gówien mamy pod dostatkiem

  Odpowiedz