Piróg o Marczuk: Powinna dostać ogromne odszkodowanie od państwa, bo to ono zniszczyło jej dobre imię…

Posted in Aktualności, Strona Główna

Juror YCD broni byłej jurorki, a może już wcale nie byłej?

 Michał Piróg udzielił wywiadu magazynowi Party. Zapytano go między innymi o udział Weroniki Marczuk w kolejnej edycji show oraz o to czyje zajmie miejsce w jury. – A musi zajmować czyjeś? W innych krajach w jury są cztery osoby. Dla mnie takie rozwiązanie byłoby ideałem. Zaznaczam, że nie wiem, czy tak będzie u nas – stwierdził Piróg.

Piróg

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Juror wypowiedział się także na temat tego czy jego zadaniem udział Marczuk w TzG pozwoli jej wrócić do show biznesu. – Weronika powinna dostać ogromne odszkodowanie od państwa, bo to ono zniszczyło jej dobre imię. Zobacz, że teraz to ona musi się wiecznie tłumaczyć za coś, czego nie zrobiła i udowadniać, że jest fajna, a wszystko przez tego imbecyla, który na domiar złego trafił do Sejmu. To on powinien przepraszać, a nie ona – powiedzaił wzburzony Michał Piróg na łamach magazynu. Ma rację?

# # # # # # # # # # # # # # # # #

8 thoughts

 1. A Piróg mówił brzydkie wyrazy w tv.

  Odpowiedz

 2. Słońce

  2 listopada 2011

  Może jeszcze odszkodowanie za pracę w burdelu jej się należy, co? Debil.

  Odpowiedz

 3. Cezary Pazura już wiedział co ona jest warta gdy się odciął od niej.Łasa na kasę a teraz udaje niewinną, trzeba było nie umawiac sie z obcym facetem. Ja sie nie godze. aby moja kasa szła dla takich jak ona. Przekazcie na sieroty lub starcow a nie na takie osoby.

  Odpowiedz

  1. jego obecna nałożnica nie lepsza a gorsza

   Odpowiedz

 4. trzeba było nie byc tak pazerna na kase, a agent Tomek miałby nic do roboty. Teraz probuje zrobic z siebie ofiarę żenada.Odszkodowanie to nalezy sie prawdziwym Polakom ktorzy stracili prace a nie tej tanerce na rurze.

  Odpowiedz

 5. kop w d...e

  2 listopada 2011

  powinna

  Odpowiedz

 6. Miachałku

  2 listopada 2011

  a i le ty chcesz z tego odszkodowania za promowanie Werony tancerki na rurze?

  Odpowiedz

 7. trzeba mieć dobre imię,aby je stracić,Olenie gdyby udało się przejąć kasę też miała by dobre imię,spadaj z nią na rurę gamoniu.Albo jedź na Ukrine tam ci pokażą co myślą o Polakach z dobrym imieniem czy złym

  Odpowiedz