Urbańska wygryzła Dodę!

Posted in Aktualności, Dorota "Doda" Rabczewska, Kinga Rusin, Natasza Urbańska, Strona Główna

 Z…okładek!

Natasza Urbańska najczęściej trafiała na okładki pism kobiecych w trzecim kwartale 2011. Wyprzedziła Dodę i Kingę Rusin – wynika z Raportu Press-Service Monitoring Mediów.

Urbańska

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Najlepiej wypromowaną polską gwiazdą w III kwartale 2011 roku okazała się Natasza Urbańska, która w omawianym okresie pojawiła się aż na 13 okładkach. Ex aequo, po 10 pierwszych stron kolorowych pism, zdobyła Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka oraz Katarzyna Zielińska. Kinga Rusin i Dorota Rabczewska pojawiły się na 8 okładkach, natomiast Joanna Krupa na 7. Mężczyzną, który pojawił się na największej liczbie okładek pism dla pań w III kwartale 2011 roku, jest Janusz Józefowicz. Do niego należało 6 okładek – czytamy w raporcie Press Servisu.

Urbańska swoją popularność zawdzięcza współprowadzeniu show Taniec z gwiazdami, udziałowi w filmie Bitwa Warszawska oraz musicalowi o Poli Negri. Skrzynecka i Mucha swoją obecność na okładkach zawdzięczają,w omawianym okresie, zainteresowaniu ich ciążą. A Doda? Czyżby jej czas mijał?

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Urbańska w miesiącach wrzesień-pazdziernik pobiła chyba wszelkie rekordy,którego brukowca nie kupić,tam wszędzie ona.Jak ona wytrzymuje psychicznie coś takiego?niezle nią ten Józefowicz eksploatuje!!!

    Odpowiedz