Woliński – po awaryjnym lądowaniu Boeinga wrócił taksówką z Gdańska do Warszawy!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Ciekawe ile zapłacił?

Woliński we wtorek wracał z Istambułu do Warszawy. Samolot którym leciał juror przekierowano jednak do Gdańska. Okęcie było zamknięte  z uwagi na awaryjne lądowanie samolotu pod dowództwem kapitana Wrony. Juror Top Model nie miał jednak zamiaru tłuc się siedem godzin pociągiem znad morza do Warszawy. Wsiadł do taksówki, o czym poinformował natychmiast na facebooku.

Woliński

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Oto co napisał: „No i powrót do Warszawy…i co? I lotnisko nie czynne. Wlasnie wyladowalem w Gdansku. A teraz kilka godzin spedze w taksówce z lotniska do Warszawy. Kierowca sie zdziwil kiedy podalem adres pod ktory jedziemy:-) Sauna masaze i relaks w Istanbule sie oplacily przed taka trasa powrotna…na szczescie Pan jest bardzo mily a trase uprzyjemni najnowsza skladanka Buddha bar by ravin&david visan. Zawsze mozna zrobic tak by bylo milej wszystkim” – czytamy na facebooku wypowiedź Wolińskiego.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # #

One thought

  1. ja się raz dogadałem z taksiarzem na 500 zł ale nie musiałem płacić za powrót bo koleś był z wawki, jak musiał płacić za powrót to koło 1000 zł… a wiec tyle co samolot

    Odpowiedz