Marczuk czy Szpak – Kto odpadnie z TzG?

Posted in Aktualności, Michał Szpak, Taniec z gwiazdami

W zeszłym tygodniu Szpakowi się upiekło…

Tylko pięć par pozostało na parkiecie show Taniec z Gwiazdami. Bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) przewidują, że w najbliższym odcinku odpadnie ktoś z trójki: Weronika Marczuk, Michał Szpak i Bilguun Ariunbataar. Jednocześnie specjaliści są niemal pewni, jak czytamy w komunikacie, że w walce o Kryształową Kulę zmierzą się w finale: Katarzyna Zielińska z Kacprem Kuszewskim, którzy stale zdobywają najlepsze noty i najwięcej SMS – ów od widzów. Na kogo stawiacie?

Marczuk

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # # #

9 thoughts

 1. Michał Szpak The Best!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

 2. Mam nadzieję że Marczuk !

  A vipnews.pl niech ograniczy te reklamy otwierające się z każdą stroną i to prawie na całą szerokość.
  Nie da się oglądać tego serwisu.

  Odpowiedz

 3. obaj powinni pilnie odpaść

  Odpowiedz

  1. I found your website on gogloe and look forward to attending your events. Keep up the good work look ahead to reading more from you down the road.

   Odpowiedz

 4. Już najwyższy czas aby odpadł Szpak. Nie dosyć, że nie umie tańczyć to jeszce robi z siebie błazna.Nie rozumiem jak można na niego głosować.

  Odpowiedz

 5. Najwyzszy czas zeby Szpak odpadl,,,

  Odpowiedz

 6. Zieińska zawsze dostaje glosów od widzów jak na lekarstwo, jeden jedyny raz miała ich więcej. Kuszewski ma sporo, ale najwięcej tez miał raz, albo 2, natomiast to własnie Szpak zawsze byl pierwszy lub drugi w smsach! Nie przekłamujcie rzeczywistosci!

  Odpowiedz

 7. Szpak do domu,juz dawno powinien odpasc…zupelnie mu taniec nie wychodzi nawet sie nie stara i niestety zero pokory wobec tej sytuacji…szkoda bo uwazam ze dobrze spiewa a takim zadzieraniem nosa tylko sobie szkodzi!!!
  Kuszewski najlepszy moim zdaniem…

  Odpowiedz

 8. Ale bzdura. Jak Kuszewskiemu się należy, tak Zielińska jest nachalnie promowana i proszę zauważyć, że akurat ona dostaje niewiele głosów od widzów – nie odpadła tylko i wyłącznie dzięki notom jurorów. A tak się składa, że w ostatecznej rozgrywce bardziej liczą się głosy widzów… Bill również nie ma aż tak wielkiego poparcia. Co do Szpaka, prawie zawsze ma je największe w głosowaniu SMS-owym, więc niekoniecznie musi odpaść… Choć nigdy nie wiadomo, moja znajoma, która na niego głosuje, w jednym z odcinków próbowała wysłać kolejne SMS-y, ale blokowano sieć, także, cóż, gra jest nieczysta – no właśnie: gra!, a miała być zabawa… :]

  Odpowiedz