Krupa

Krupa sprzedała swój ślub telewizji!

Posted in Aktualności, Joanna Krupa, Strona Główna, TOP MODEL

Powie sakramentalne „Tak” przed kamerami….

Krupa wie jak zarabiać pieniądze. Wkrótce jej konto może się wzbogacić o kolejną gigantyczną kwotę. Modelka  weźmie ślub na planie reality show. Nie będzie to jednak Top Model, a własny program, którego Krupa będzie gospodynią – donosi magazyn Show.

Krupa

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Początkowo, jak czytamy Krupa i jej ukochany Romain Zago, planowali kameralną uroczystość, jednak wszystko wskazuje na to, że w tym najważniejszym momencie będą im towarzyszyły miliony widzów. Już wkrótce w amerykańskiej stacji telewizyjnej „E” ma bowiem wystartować reality show z udziałem Joanny Krupy. Program, jak dowiedział się Show, ma nosić tytuł „The Krupa Sisters” i ma być poświęcony życiu modelki i jej siostry. Kamera będzie towarzyszyła dziewczynom w pracy, w domu i podczas imprez. Widzowie zobaczą jak mieszka Krupa i z jakimi problemami się boryka.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Pilotażowy odcinek tak spodobał się producentom, że już nakręcili cztery kolejne. Krupa chce, aby prócz amerykańskiej wersji, powstała także polska wersja jej programu. – Jesteśmy o krok od podpisania umowy z firmą, która wyprodukuje wspólnie z Joanną polską wersję – zdradza na łamach magazynu Małgorzata Leitner, menedżerka modelki. Pierwszą stacją, do której Krupa planuje się zwrócić z tym pomysłem jest TVN.

Jak przewiduje magazyn ślub Krupy na oczach widzów prawdopodobne zakończy pierwszy sezon programu. – Już dziś mogę zdradzić, że będzie wiele perypetii związanych z samą uroczystością – mówi menadżerka Krupy. Szykują się wielkie emocje. Co Wy na to?

# # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. na kazdym zdjeciu taka sama przekrzywiona mordka w lewa strone !

    8 listopada 2011

    w usa smieja sie z nich „””

    Odpowiedz