Schejbal prostuje nieprawdziwe informacje na swój temat!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Magda Schejbal przesłała do naszej redakcji oświadczenie…

 Oto treść oświadczenia aktorki:

W związku z ostatnią publikacją na łamach „Super Expressu” pt. „Chcą wyrzucić Magdę Schejbal ze „Szpilek na Giewoncie” pragnę ustosunkować się do nieprawdziwych informacji oraz domniemań zawartych w artykule.

Już na początku chciałabym zapewnić, że nie jest to forma ataku ani oceny kompetencji czy rzetelności dziennikarzy, gdyż rozumiem ich zawodowe zobowiązania oraz konieczność wykorzystania tego typu informacji w procesie kreowania komunikatów prasowych.

 Kwestie związane z kontynuacją serialu należą do stacji i jak do tej pory taka decyzja nie jest mi znana. Wszystkie aspekty mojej pracy na rzecz producenta określa i reguluje kontrakt. Jako profesjonalna aktorka dokładam wszelkich starań aby zrealizować go jak najlepiej. O wszystkich sprawach mogących mieć wpływ na proces produkcji informuję odpowiednie osoby niezwłocznie po zaistnieniu. Detale realizacyjne zostały uzgodnione i zaakceptowane przez producenta, reżysera oraz stację.

 Pragnę jednoznacznie przekazać, iż wszystkie decyzję co do mojej pracy nad projektem determinuję tylko i wyłącznie względami artystycznymi. W życiu prywatnym jak do tej pory nie zaistniały sytuację, które mogły by mieć wpływ na podejmowane przeze mnie zobowiązania zawodowe.

 

Subiektywną opinię „anonimowej osoby pracującej na planie” pozostawiam bez komentarza.Z wielką przykrością przyjmuję tego typu publikacje, które ku mojemu wielkiemu, choć niemiłemu zaskoczeniu przybrały już cykliczną formę, zgodną terminowo z kluczowymi decyzjami dotyczącymi ewentualnych kontynuacji serialu. Pragnę podkreślić, iż motywy takich działań nie są zgodne z reprezentowanymi przeze mnie wartościami i nie mam zamiaru prowadzić żadnej dyskusji z kimkolwiek za pośrednictwem prasy. Żałuję natomiast, że tzw „anonimowe osoby związane z produkcją” nie odznaczają się nawet minimalnym poziomem odwagi cywilnej i nie są w stanie podpisać się pod własnymi wypowiedziami.

Korzystając z okazji pragnę pozdrowić i jeszcze raz podziękować wszystkim, z którymi z miałam przyjemność pracować przy realizacji dotychczasowych sezonów „Szpilek…”Gorące pozdrowienia przesyłam również wszystkim sympatykom serialu z podziękowaniem, że jesteście z nami.

Magdalena Schejbal

Schejbal

 Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

 Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

 Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # #

9 thoughts

 1. Pani Magdo jest Pani dla mnie i mojej całej rodziny , duuużej ,najlepszą , najciekawszą aktorką !!!! ” Szpilki na Giewoncie ” i Ewka to serial marzenie !!!!Uwielbiam Pani role , WSZYSTKIE !!!!

  Odpowiedz

 2. Wspaniała aktorka!!! uwielbiam ją za Szpilki , za kryminalnych !!!!!!!

  Odpowiedz

 3. Rozumiem, że to nie jest pisownia oryginalna, mam nadzieję, że p. Magda, jako osoba wykształcona, nie robi tak banalnych błędów, jak: „W życiu prywatnym jak do tej pory nie zaistniały sytuację, które mogły by mieć(…)” Poprawnie to oczywiście: „sytuacje” i „mogłyby”, nie pominę również faktu, że po skrócie tzw. stawiamy kropkę…
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

 4. zakręcona

  10 listopada 2011

  Rozumiem Magdę ! Ale walka z tymi co zarabiają najwięcej czyli producentami jest walką trudną !!!! I niejeden aktor to wie !!! Zbyt wielu nawet wspaniałych aktorów godzi się na warunki tej mafii , bo jak nie zgodzisz się , to cię nie ma !!! Jest czarna lista aktorów którzy podpadli osobom z produkcji , bo wymagali i mieli do tego prawo ,ale byli niepokorni według NICH!! Byłam na tej liście !!!! Przez lata !!!!! Bo wymagałam !!!! Powiedzenie , pokorna krowa dwie matki ssie jest tu na swoim miejscu !!! Ale to takie smutne i straszne !!!———————————————————————————-

  Odpowiedz

 5. względy artystyczne...

  8 listopada 2011

  a r t y s t y c z n e ??? Naprawdę – tasiemce produkowane masowo przez telewizornie raczej nie mają nic wspólnego z jakimkolwiek artyzmem. Artystą to był np. Pan Gustaw Hooubek, artystyczne – wielkie kreacje teatralne, ale na pewno nie serialidła służącej jednemu – zdobywaniu kasiory. Ok, wszyscy ją zdobywamy jakoś… ale nie mieszajmy w to zagadnień związanych z kulturą wyższą, bo robi się przykro i śmiesznie.

  Odpowiedz

 6. zakręcona

  8 listopada 2011

  Jak dobrze ,że weszłam tu ! Najwyższy czas Pani Magdo i w tak wielkim stylu !!!!! Odparła Pani pomówienia !!!! Nie wolno | w tym zawodzie to niestety nagminne|szczuć prasie , mediom ,na aktora !!!!! To chore i wstrętne !Aktor to przecież człowiek i ma prawo się bronić , a przede wszystkim szanować siebie samego ! Brawo ! Jest Pani świetną aktorką i ci tam , mogą Pani za przeproszeniem naskakać ! Buziaki!!!!

  Odpowiedz

 7. To rozumiem , jest to zawodowe podejście do sprawy , spokojne mądre,jasne ! Za to właśnie szanuję te aktorkę i za ogromny talent oczywiście ! W tej branży każdy chce być najważniejszy , nie brakuje małych szujek , podjudzaczy zawistnych, których ideą fix jest dokopywać ,wykańczać wiedzieć lepiej ! I zbijać z tego profity ! To żałosne ale prawdziwe! Pani Magdo dobrze że zabrała Pani głos , rozważny , choć czasami nie warto wdawać się w dyskurs z nie wiadomo tak naprawdę kim, ale w tej sytuacji TAK !!!!!! Może należałoby rozszerzyć zasięg oświadczenia ?!

  Odpowiedz

 8. Brawo pani Magdo mam nadzieje że będę miała przyjemnośc oglądac panią w dalszych losach Ewki

  Odpowiedz

 9. Spoko,że Magda odezwała się na ten temat,pozdrawiam ją i mam nadzieje na kontynuację serialu z nią w roli głównej

  Odpowiedz