Premiera komedii „Listy do M.”

Posted in Imprezownia, Strona Główna

Na ekrany kin weszła właśnie najnowsza polska komedia romantyczna „Listy do M.”

Film wyprodukowany przez koncern ITI zatrudnia bodaj wszystkie gwiazdy związane z telewizją TVN, nic dziwnego więc, że na premierze w warszawskim Multikinie Złote Tarasy było wyło wyjątkowo tłoczno, gwiazdorsko i ozdobnie.

Agnieszka Dygant

Szczególnie efektownie wyglądały aktorki kreujące w „Listach do M.” główne role: Roma Gąsiorowska (czyli filmowa Doris), Agnieszka Dygant (grająca Karinę), Agnieszka Wagner (filmowa Małgorzata – kobieta idealna), Katarzyna Zielińska (grająca Betty) i Katarzyna Bujakiewicz (filmowa Larwa), która w kinie pojawiła się – po raz pierwszy oficjalnie – ze swym partnerem.

Nie zawiedli też aktorzy partnerujący pięknym paniom – pojawili się prawie wszyscy, zabrakło tylko Pawła Małaszyńskiego, który w filmie gra Wladiego. Tomasz Karolak – filmowy Mel Gibson – przyszedł w towarzystwie matki swej córki, Violi Kołakowskiej. Pojawili się także: Piotr Adamczyk (filmowy Szczepan), Maciej Stuhr (Mikołaj, facet z przeszłocią) i Wojciech Malajkat – grający w filmie idealnego męża – Wojciecha.

Fot. Studio 69 – Ania Mioduszewska, Konrad Korgul, Marcin Kmieciński

 

# # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Szkoda ze Paweł Małaszyński nie mógł być to on wraz z Panią Beatą Tyszkiewicz i Leonardem Pietraszakiem, zagrał jedną z głównych ról w tym filmie.

    Odpowiedz

  2. Jk widzę Zielińską i jej faceta mam tylko jedno skojarzenie – toż to kopia Napieralskiego!

    Odpowiedz