Kozyra pojechał po Cichopek!

Posted in Aktualności, Kasia Cichopek, M jak miłość, Mam talent, Robert Kozyra, Strona Główna

Juror czuje się coraz bardziej pewny siebie….

Niedawno czepiał się Janusza Józefowicza, teraz padło na serialową Kingę Zduńską z M jak miłość. Swojej uwagi na jej temat juror Mam talent wygłosił przy okazji oceny akrobatki Jessiki Nowak. – Niestety masz w sobie sztywność, jak Kasia Cichopek na ekranie – wypalił Robert Kozyra. Co Wy na to?

Kozyra

# # # # # # # # # #

11 thoughts

 1. NO I MA RACJE CICHOPEK JES TOKROPNA

  16 listopada 2011

  Swiadczy o tym ze cale zycie gra w jednym serialiku !

  Odpowiedz

  1. Anonim

   5 lutego 2012

   najpierw naucz się pisać

   Odpowiedz

 2. Kozyra jedzie po prostu po amatorszczyźnie, która udaje zawodostwo, tak jest w przypadku Cichopek i nie tylko, ale dziewczyna swoją widownię ma, przecież nie same orły intelektu oglądają telewizję.

  Odpowiedz

  1. a on kim jest nie amator? zapomniało się facetowi.

   Odpowiedz

 3. Kozyra ma racje

  Odpowiedz

 4. i kto to mowi???sam jest sztywniakiem strasznym!

  Odpowiedz

 5. ooo jeden palant powie i wszyscy będą powtarzacz , facet takie słowa w stosunku do kobiety hola nie tobie o tym sadzić knypku to tak jak tobie powiedzieć mały!!!Kozera też nie ma wykształcenia jako aktor a wszędzie się pcha po, serialach do teatru.

  Odpowiedz

 6. I co takiego powiedział?

  Odpowiedz

 7. Jakby Kozyrze sztywniało na widok kobiety a nie faceta to potrafił by się zachować jak dżentelmen a nie jak palant. Doda podsumowała go mówiąc, że to koZERO.

  Odpowiedz

 8. Kozyra ma rację, ale zgódźmy przecież, że Cichopek nie jest żadną aktorką. To, że zagrała w serialu nie czyni z niej aktorki. Przede wszystkim trzeba mieć talent, czego Kasi brakuje no i solidne wykształcenie artystyczne (aktorskie).

  Odpowiedz

 9. Robert powiedzial to co wszyscy mysla

  Odpowiedz