Sablewska zakochana?

Posted in Aktualności, Strona Główna

Sama tego jeszcze nie potwierdziła, ale jej znajomi tak….

 

Maja Sablewska jest znana z tego, że nie lubi mówić o sprawach prywatnych. Czy to się teraz z mieni nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że pojawiła się ostatnio na jednej z imprez w towarzystwie interesującego bruneta. Jak ustaliło Party nowy chłopak Sablewskiej to Wojtek Mazolewski, muzyk jazzowy. Podobno Sablewska poznała go po powrocie z USA i od tego czasu się spotykają. Jest to jednak, jak czytamy, związek na odległość, bo ukochany Sablewskiej mieszka w Gdańsku.

 Sablewska

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Maja w końcu jest zakochana i szczęśliwa, widać, że wszystko jej się układa – mówi Party znajomy menadżerki. Sama zainteresowana milczy. Wiadomo tylko, że po raz pierwszy publicznie pokazała się w towarzystwie muzyka na początku listopada podczas 3.urodzin magazynu Maleman. Jego zespół najpierw zagrał tam koncert, a potem Mazolewski bawił się w towarzystwie Sablewskiej.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # # #

5 thoughts

 1. Sablewska mogłaby mu kupić jakąś koszulę. Aż żal patrzeć, jak biedny muzyk obnosi się spranym, porozciąganym podkoszulkiem

  Odpowiedz

 2. Fajny 🙂

  Odpowiedz

 3. zrobić coś to wyższa szkoła jazdy, łatwiej się pokazać

  Odpowiedz

 4. Okropna jest – twarz nieskażona intelektem. A jak sie odezwie, to tylo to potwierdza. I zjedz obiad kobieto, chociaż ze 2 razy w tygodniu.

  Odpowiedz