Józefowicz zrówna z ziemią Terrazzino?

Posted in Aktualności, Strona Główna

Co mu zawinił sympatyczny Włoch?

 Stefano Terrazzino właśnie zaczął przygotowania do roli Rudolfa Valentino w nowym spektaklu Janusza Józefowicza. Jak donosi Fakt „Józek” czyli Janusz Józefowicz gnębi Włocha. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że mąż Nataszy Urbańskiej jest perfekcjonistą i nie jest to proste, aby go zadowolić. Po drugie, jak czytamy w dzienniku, obecność Terrazzino w spektaklu wcale nie była pomysłem szefa teatru Studio Buffo. I za to Włoch obrywa najbardziej….

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

To wypłynęło podczas negocjacji przed „Tańcem z gwiazdami”. „Józek” chciał w programie zareklamować swój nowy spektakl, a oni chcieli, by wystąpił w nim ktoś od nich – zdradza Faktowi osoba pracująca z Józefowiczem. – Stefano jest nie tylko zawodowym tancerzem, ale śpiewa i ma za sobą doświadczenia aktorskie. Poza tym jest Włochem jak Valentino – dodaje.

Janusz nie znosi, gdy coś mu jest narzucane i sam chce o wszystkim decydować. Klamka jednak zapadła. Stefano jest już po pierwszych próbach i szybko zrozumiał, dlaczego o „Józku” krążą legendy. On artystę potrafi zrównać z ziemią! – twierdzi rozmówca dziennika.

# # # # # # # #

2 thoughts

  1. niezłe ciacho ten Terrazzino…wzrośnie mu liczba widzów, niech nie biadoli

    Odpowiedz

  2. e tam chłopaki nie płaczą

    Odpowiedz