Jungowska gwiazdorzy w Klanie?

Posted in Aktualności, Strona Główna

Podobno koledzy mają tego dość….

Fakt  dowiedział się od osób z planu serialu TVP 1, że ekipa ma dość gwiazdorskich fochów Jungowskiej.– Edyta zachowuje się tak, jakby świat kręcił się wokół niej – twierdzi rozmówca dziennika. – Potrafi siedzieć w garderobie godzinami, opóźniając pracę. A podczas zdjęć jest zdolna przerwać ujęcie, gdy dochodzi do wniosku, że źle wypowiedziała swoją kwestię. Nawet wbrew reżyserowi – dodaje informator Faktu.

Koledzy z planu, jak czytamy, podobno także z trudem znoszą fochy Jungowskiej. – Nikt nie chce z nią pracować. Wiadomo, że jak Edyta jest na planie, to zdjęcia się przedłużą – tłumaczy osoba z produkcji serialu. Edytę Jungowską lubią natomiast widzowie. Nic nie wskazuje więc na to, aby twórcy serialu mieli zamiar wchodzić z popularną aktorką w konflikt…

# # # # # #

3 thoughts

  1. beznadziejna aktorka z wpieniajaca maniera grania (zawsze tak samo) i okropnym, zachrypnietym glosem.jej postac do klanu nic nie wnosi, oprocz wkurzania widza.nie wiem skad informacje, ze jest lubiana przez widzow – wrecz przeciwnie.powinni ja z klanu wurzucic, bo pasuje tam jak 5 kolo u wozu.

    Odpowiedz

  2. nigdy jej nie lubiłam i jej dalej nie lubię bardzo sztucznie gra.

    Odpowiedz

  3. Tak się składa , że oglądam ten serial i akurat postać grana przez panią Jungowską bardzo mi się nie podoba . Mało tego , uważam że jest denerwujaca.

    Odpowiedz