Cichopek wraca – poprowadzi Sylwestra w Polsacie!

Posted in Aktualności, M jak miłość, Strona Główna

Zła passa Kasi Cichopek to już przeszłość. Aktorka znów będzie mogła pokazać co potrafi…

 

Telewizja Polsat zaproponowała Kasi Cichopek poprowadzenie tegorocznego Sylwestra. Serialowa Kinga z „M jak miłość” stanie na scenie w towarzystwie Agaty Młynarskiej i Krzysztofa Ibisza-dowiedział się Super Epress.

Oczywiście, że Kasia cieszy się, że poprowadzi sylwestra – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Marcin Hakiel, mąż aktorki. – Z tej okazji wystąpi w specjalnie zaprojektowanej kreacji, ale kto ją uszyje, to na razie tajemnica – dodaje. Nie jedyna jak się okazuje. Z nieoficjalnych informacji wynika, że aktorka może liczyć na coś więcej jak poprowadzenie Sylwestrowego koncertu. – Coś się szykuje większego, ale naprawdę na razie jestem zobligowany, żeby nic nie mówić – potwierdza informacje dziennika Hakiel.

Mówi się, że Cichopek już w przyszłym roku poprowadzi nowy program i będzie zatrudniana do różnych pierwszoplanowych projektów telewizji. Jeśli te plotki się potwierdzą , fani aktorki będą zachwyceni…

# # # # # # # # # # #

8 thoughts

 1. Mam dość ! Myślałam , że nie będę musiała oglądać tej pani ! I to była przedwczesna ulga!!!! Szefowa polsatu , może powinna adoptować niektóre bidule , bo widać ma parcie !!!!!

  Odpowiedz

 2. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  20 listopada 2011

  tej pani dziekujemy ….za kase co dostanie zaplacic na DOM DLA ZWIERZAT np.

  Odpowiedz

 3. Mozna nie lubic Cichopek, bo jaj jej nie lubie. Ale twierdzenie,ze duka jest glupie. Jako prowadzaca sie sprawdza. Fajnie prowadzila Jak oni spiewaja. Uwazam, ze sie nadaje do tego. Bądźcie OBIEKTYWNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

  1. najlepiej do nakłania do wysyłania smsów, powinna prowadzić ale infolinię, nie trawię jjej i już

   Odpowiedz

 4. do juki
  chyba Ciebie porąbało plotąc trzy po trzy. Wręcz odwrotnie jak twierdzisz, Katarzyna Cichopek jest bardzo lubiana i idealnie nadaje się do prowadzenia takich imprez jak m.innymi sylwester. Po prostu to profesjonalistka, którą z przyjemnością się ogląda.

  Odpowiedz

  1. Marzena to Ty Kasia Cich…..????????????

   Odpowiedz

   1. Oj juki, jakiś ty głupi.
    Nie muszę się podszywać pod Kasię Cichopek, gdyż mam swoje imię i nazwisko. W przeciwieństwie do Ciebie potrafię się podpisać swoim imieniem, a nie durnowatym nickiem.

    Odpowiedz

 5. chyba kogoś porabało,baba nie lubiana,nie elokwentna ani wizualnie fajna ma prowadzic taki program? od razu mowie nie ogladam jej,widze jeszcze jej dukanie i stekanie jak kiedys cos tam prowadziła.

  Odpowiedz