Kolejna gwiazda odchodzi z M jak miłość!

Posted in Aktualności, M jak miłość, Strona Główna, Taniec z gwiazdami

Serialowego przyjaciela Marty Mostowiak już w M jak miłość nie zobaczymy….

 Syn Anny Seniuk, serialowy Szymon, czyli Grzegorz Małecki postanowił ostatecznie rozstać się z telenowelą Dwójki – dowiedział się Fakt.– Pan Małecki nie wraca do „M jak miłość” – potwierdza w rozmowie z dziennikiem Karolina Baranowska z biura prasowego serialu.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

A zaledwie rok temu, gdy aktor zniknął z hitu TVP 2, aby zagrać w serialu „Prosto w serce”, produkcja „M jak miłość” zapewniała, że wróci na ekrany już za kilka miesięcy. Zdjęcia do TVN-owskiego serialu się skończyły, a Małecki wracać nie chciał. Według informacji dziennika, producentom nie udało się przekonać aktora do powrotu.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # #

5 thoughts

 1. Pretty

  10 maja 2012

  Neuvěřitelne9 animace! Jen jsem ne1hodou do vyhelde1ve1ned na tomto setke1ned po embryo ilustrace v Grayova anatomie (p.1159 Classic Edition) zeptat, jestli někdo dělal animaci procesu. Viola! Musedš milovat web! Dedky za nahre1ve1ned tohoto.VA:F [1.9.13_1145]please wait…VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)

  Odpowiedz

 2. ja nawet nie wiedziałam, że tam grał 🙂

  Odpowiedz

 3. To prawda słaby bezpłciowy ten aktor !

  Odpowiedz

 4. ciekawe, czy ktos zuwazyl jego brak w mjm – nudny, bezplciowy, bez wyrazu, totalne beztalencie i melepeta – bycie synem anny seniuk nie wystarczy, aby byc dobrym aktorem,wyjatkowe dno.

  Odpowiedz

 5. po co ta sensacja przecież on już dawno nie gra w tym serialu to nie wiem o co wam chodzi a po za tym nie róbcie z tego sensacji bo on nie grał głównej roli tylko był wątkiem pobocznym

  Odpowiedz