Bachleda – Curuś odrzuciła 350 000 złotych za udział w jury X-Factor!

Posted in Aktualności, Strona Główna, X-Factor

Miała zastąpić Sablewską….

Jak dowiedział się Fakt, TVN oferował aktorce aż 350 tysięcy złotych za posadę jurorki w show „X Factor”. Jednak jej nie przyjęła…

Jak z tego wynika Alicja Bachleda-Curuś nie zamierza wracać do Polski. Mieszka w Los Angeles, gdzie wychowuje synka i bierze udział w castingach oraz zdjęciach próbnych do nowych produkcji. Do Polski wróciłaby tylko, gdyby dostała rolę w filmie. W programach rozrywkowych nie ma zamiaru się udzielać. Nawet za tak gigantyczne pieniądze. Nie zmieni zdania?

# # # # # # # #

6 thoughts

 1. Yannellys

  7 maja 2012

  Dlaczego wybrałeś sobie ten nick? Przecież nie jesteś Ślązakiem. Zakładam, że Twoim pracodawcą jest Radio Maryja. Ale nawet jeśli Rydzyk ściągnął sobie do Radia jcakihś Ślązakf3w, co by mnie mocno zdziwiło, to żaden nie wypisywałby takich dyrdymał. Zresztą jak można mf3wić o pisaniu w stosunku do kogoś, kto umie tylko przepisywać. Wycinać i wklejać. Nawet nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć, więc co tu mf3wić o pisaniu. Przepisywanie cudzych kazań i przemf3wień ku czci na pewno nim nie jest. Wystarczy przeczytać parę zdań:Przekonania religijne tworzą transcendentny system odniesienia w postaci zasad prawa naturalnego i sprzyjają kształtowaniu postaw niezależnych od poglądf3w władzy. System taki pozwala człowiekowi bronić się, postawić prawo naturalne ponad perwersyjnym prawem ludzkim, wtedy kiedy ono kłf3ci się z naturalnymi zasadami. Sprzyja wreszcie odwadze cywilnej, dzięki ktf3rej człowiek może skutecznie przeciwstawić się prf3bom zniewolenia.Bp Jan Styrna, w czasie wizytacji parafii Machowa, w 1997 roku, chyba trafnie określił, że jeśli sprawa Schimka jest od Boga, to znajdzie kiedyś właściwe rozwiązanie, a Otto doczeka się być może wyniesienia na ołtarze. Zebrane dotąd i nadal zbierane dokumenty i wypowiedzi dotyczące osoby Ottona Schimka świadczą dość zgodnie o tym, że był on osobą nietuzinkową z tego powodu, że bronił niepodważalnego prawa człowieka do życia, aż do jego naturalnej śmierci. Nie podporządkował się bowiem rozkazowi rozstrzeliwania ludności cywilnej prawu stanowionemu przez człowieka, dlatego ponif3sł śmierć zgodnie z tym prawem. Czy to nie męczeństwo? Czy o takim człowieku można zapomnieć?Z jakiego kazania to przepisałeś? I dlaczego wtrącasz się do dyskusji, z ktf3rych nic nie rozumiesz?

  Odpowiedz

 2. Do USA niech spada my jej tu nie chcemy .

  Odpowiedz

  1. Jitender

   8 maja 2012

   reżimowi z pobudek etnyczo-moralnych, na ktf3re Pani wskazała. Jeśli ludzie ci, przedtem, działali na rzecz machiny Hitlera, to zmyli hańbę z siebie, ale nie z Wehrmachtu i jego dowf3dcf3w.Z drugiej strony były, jednak, polityczne plany zamachowcf3w – niezbyt korzystne dla polskiej państwowości i polskiego społeczeństwa.I pytanie: Czemu tak pf3źno – po pięciu latach?

   Odpowiedz

 3. a co ona by tam robiła? z elokwencją no tak sobie,uroda taka przecietna wiec wie co zrobila i nie przyjęła propozycji o ile to prawda.lepiej łowić coś w stanach? ale głupich już nie ma tam Alicja

  Odpowiedz

  1. Uroda przeciętna jak dla Ciebie ? To ciekawe spostrzeżenie.
   Nie sądzę abyś obracał się w otoczeniu piękniejszych.
   A nie wydaje Ci się, że Ona ma po prostu honor i klasę….

   Odpowiedz

   1. Jak na pochodzenie z rodziny katolickiej to faktycznie ma klasę o specjalnosci „szybka” panna z dzieckiem. O to ci chodzi?

    Odpowiedz