Urbańska zrobi wszystko żeby nie zawieść Józefowicza!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Mąż bardzo na nią liczy….

Natasza Urbańska zrobi wszystko, aby musical Pola Negrii, w którym gra główną rolę okazał się sukcesem. Czy jej się to uda?– Natasza nie wyobraża sobie, by mogła zawieść „Józka”. Uważa go za geniusza i marzy o tym, by został doceniony. Pracuje bez wytchnienia – zdradzają „Gwiazdom” współpracownicy Janusza Józefowicza, który przygotowuje właśnie prapremierę „Poli Negri”.

– Natasza bardzo się stresuje. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele od niej zależy. Porażki by sobie nie wybaczyła – tłumaczą na łamach tygodnika jej znajomi.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # #

9 thoughts

 1. prywatnie widać że są bardzo dobraną parą

  Odpowiedz

 2. Szkoda, bo fajna z nich para. Są profesjonalni w swoim zawodzie. Lubię ich i nie rozumiem dlaczego są nielubiani. Czyżby zazdrość…………..

  Odpowiedz

 3. Zastanawiam się kto jest bardziej niewolnikiem kogo:Natasza Józefowicza czy odwrotnie.Oboje zdolni, oboje utalentowani i pracowici(dodatkowo Natasz piękna), ale chyba wzajemnie sobą zniewoleni: on piekielnie zazdrosny, ona tą zazdrością przyduszona robi z konieczności dobra minę.Ale może nie mam racji.

  Odpowiedz

  1. Nie wydaje mi się by Józek był przesadnie zazdrosny o Nataszę to raczej media kreują taki wizerunek. Niewątpliwie Natasza bez Józka by nie istniała na taką skalę.

   Odpowiedz

 4. Okropna para

  Odpowiedz

  1. Chyba to zazdrość przemawia z Twojej strony.
   Niezaprzeczalny to fakt, że oboje są niezwykle utalentowani ….no i piękni, czego konkurencja nie może strawić…prawda ?

   Odpowiedz

 5. Jozefowicz nie zaskarbil sobie sympatii bedac jurorem. Nie lubie go. A Natasza sie wyrobila. Fajnie prowadzi program i z wdziekiem.Jozek powinien nad soba popracowac, bo jest za ostry w odbiorze.

  Odpowiedz

 6. To prawda, ta para jest nielubiana i stad nie moze osiagnac pelnego sukcesu.

  Odpowiedz

 7. Natasza jest bardzo zdolna i bardzo pracowita. Jej mąz to super fachowiec. Brakuje im jednak szczescia i moze pokory. A juz na pewno sa nielubiani. I talent nic tu nie pomoze jesli nie popracuja nad wizerunkiem.Ludzie ich nie akceptuja.

  Odpowiedz