Córka Ciechowskiego nagra płytę!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Weronika Ciechowska, córka zmarłego przedwcześnie lidera Republiki i Małgorzaty Potockiej, przyleciała właśnie z Nowego Jorku i w Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach. – Mój tata zawsze mi mówił: Chodź Wera, nagramy płytę, proszę cię, nagrajmy coś, ale ja nie chciałam i wykręcałam się, że jestem za młoda. Teraz żałuję. Bardzo lubię śpiewać, chociaż nie chodzę na lekcje… Gdy skończyłam 18 lat, zaczęłam zupełnie inaczej słuchać muzyki taty. Najważniejsza jest piosenka napisana dla mnie, nie tylko dlatego, że śpiewa tata, ale też – że jest tam głos mojej mamy. Słuchając jej, zawsze jestem wzruszona.

Grzegorz Ciechowski

Dopytywana o swe plany muzyczne, Weronika zdradziła, że weźmie udział w nagraniu w telewizji publicznej i w grudniu czekają ją jeszcze dwie sesje. – Nie wiem, kiedy to zostanie wyemitowane i na razie… siedzę cicho – powiedziała. – Obiecaj, że jak już nagrasz płytę, to u nas zaśpiewasz pierwszy singiel – zaapelował Węglarczyk. – No dobrze – obiecała Weronika Ciechowska.

Jeśli dotrzyma słowa, w DDTVN będzie można wysłuchać piosenki z pierwszego singla młodej Ciechowskiej. Jesteście ciekawi?

# # # # #

One thought

  1. potocka jest stara a glupia

    Odpowiedz