Marczuk zrobi film o sobie i agencie Tomku!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Wybrała już scenarzystę i reżysera…

 Weronika Marczuk, której życie to gotowy scenariusz na film, zamierza pójść właśnie tym tropem.Jak dowiedział się magazyn Show, Marczuk, która jest producentką zdradziła, że wyprodukuje film o aferze korupcyjnej, w którą została wplątana. – Jest już wybrany scenarzysta oraz reżyser – mówi Marczuk na łamach magazynu.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Złożyłam projekt w jednej z telewizji i mam nadzieję, że niedługo będzie można rozpocząć produkcję – dodaje. Kto zagra główną rolę w jej filmie? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast to, że Marczuk nie zamierza zagrać siebie….

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # #

8 thoughts

 1. fajnie moze Tomek poda jakies pikantne szczególy z nagrań albo wreszcie ktoś odtajni materiały. to by bylo ciekawe i wreszcie obnazyło tą pokrzywdzona strone sporu

  Odpowiedz

  1. nie poda bo Marczuk zrobi film ze swojej pokrzywdzonej perspektywy, agent musiałby zrobić swój film

   Odpowiedz

 2. Ogólnie rzecz biorąc babsko ma tupet i te żenujące foty z dziećmi (jaka to ja niby jestem rodzinna) w pewnej gazecie. Oczywiście wszystko pod publiczkę, biedna… była pewna, że wygra TZG. Bravo dla Kozyry że pojechał po niej w ostatnim odcinku Mam Talent!

  Odpowiedz

 3. ty Olena co najwyżej to możesz w filmie lizać dupkę młodą i jędrną pana Tomka,choć jak patrzę na twą wredną mordę to wątpię aby chciał czuć na dupce twój jad

  Odpowiedz

 4. A kogo to obchodzi? Oprócz jej i jej agenta….

  Odpowiedz

 5. Czyli spłyneło po niej, jak po maśle. Podobno przezyła traumę, a do traumy nikt nie chce wracać, chyba, że jakiś terapeuta doradził tego typu terapię. Swoją drogą, ma kobieta tupet.

  Odpowiedz

 6. WSTYDU TO BABSKO NIE MA

  Odpowiedz

 7. ukraińskie świnie na Ukrainę,najlepiej to jej wychodzi branie łapówek może nie

  Odpowiedz