Lesz rozstała się z facetem!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Znów jest do wzięcia…

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Natalia Lesz oraz Bartosz Głogowski są parą. Pisano, że aktor podobno zostawił dla piosenkarki swoją długoletnią narzeczoną Dominikę Kluźniak,  z którą ma córkę. Dziś Lesz znów jest singielką. Zapytana o narzeczonego odpowiada: – W chwili obecnej jestem zdeklarowaną singielką. Media podawały różne wiadomości na temat mojego życia prywatnego. Duża część to plotki, choć było trochę prawdy w tym wszystkim. Teraz jestem sama – wyjaśnia Lesz.

Jaki był powód tego rozstania? – Z szacunku dla tej drugiej osoby nie będę opowiadać o rzeczach osobistych – ucina krótko temat piosenkarka.

Artystka postanowiła skupić się na promocji płyty „That Girl”, która miała swoją premierę 18 października. – Praca, praca, praca… – to jest teraz dla mnie najważniejsze. Nie umiem odpoczywać. Jestem pracoholiczką – opowiada Natalia. Czy ucieczka w pracę jest dobrym rozwiązaniem, by zapomnieć o nieudanym związku?

(MR)

# # # # # # # # #

6 thoughts

 1. Druga Marina, czyli gdyby nie bogaty tatuś nikt dalej nie wiedziałby kim ona jest.

  Odpowiedz

 2. jaki on brzydki………..

  Odpowiedz

 3. jaja tu re

  24 listopada 2011

  tata się postarał o to hahaha

  Odpowiedz

 4. Oj to „strasznie dlugo” trwala ta wielka milosc.Tak to jest jak sie wpieprza do innego zwiazku.Niesympatyczna chuda szkapa, spiewac nie umie, wszystko finansuje jej dziany tatulo.

  Odpowiedz

 5. No i nie zdążył się ożenić z bogatą córeczką;)

  Odpowiedz