Premierowy pokaz rodziny produktów Microsoft

Posted in Imprezownia, Strona Główna

W Studio Tęcza w Warszawie odbył się premierowy pokaz rodziny najnowszych produktów MicrosoftNatalia Kukulska zademonstrowała działanie konsoli Xbox 360 z KinectMarcin Prokop zaprezentował Windows Phone, a Maciej Dowbor poprowadził imprezę na scenie, opowiadając o całej rodzinie produktów Microsoft i ich integracji.

System Windows 7 w połączeniu z Windows Phone i Kinect dla Xbox 360 umożliwia dzielenie się emocjami z rodziną i przyjaciółmi, bez względu na czas, miejsce i odległość, sterowanie głosem i ruchem, darmowe wideorozmowy oraz łączność bez kabli – wszystkie te rozwiązania to nie obietnica nadchodzącej przyszłości, to rzeczywistość która już dziś nas otacza i jest dostępna dla wszystkich.

Komputer z Windows 7 to pierwszy krok w przyszłość, który pozwoli skorzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań jednocześnie i z jednego miejsca. Na rynku znajdziemy bowiem wiele innych urządzeń z logo Windows, które znakomicie się ze sobą integrują, tworząc zgraną rodzinę produktów – konsolę Xbox 360 z Kinect oraz smartfony z systemem Windows Phone.

Fot. Studio 69 – Radek Piłat

 

# # # # # # #