Szpak zarobi na rodzinę jako gwiazda u Józefowicza?

Posted in Aktualności, Janusz Józefowicz, Michał Szpak, Strona Główna, X-Factor

Plotkuje się, że otrzymał propozycję pracy od Józefowicza. Stała posada bardzo by mu się przydała, bo pomaga finansowo rodzinie….

To, że Janusz Józefowicz ceni Szpaka, a nawet go lubi, było czytelne podczas show TzG, w którym wokalista występował. Juror, zazwyczaj niezbyt chętny do pochlebstw, nie szczędził Szpakowi pochwał, często bardzo na wyrost. Jak donosi Na Żywo Józefowicz postanowił nawet zatrudnić Szpaka w swoim teatrze Buffo.

Czy Michał się na to zdecyduje? Tego nie wiadomo. Bo Józefowicz do łatwych szefów zapewne nie należy. Pewne jest natomiast to, że młodemu wokaliście przydałaby się stała praca. Szpak, jak czytamy, musi bowiem zarabiać, aby wspomagać rodzinę. – Mało kto wie, że Michał pomaga finansowo swojej rodzinie – twierdzi osoba z jego otoczenia.

Marzeniem wokalisty jest też, jak donosi tygodnik, aby jego mama i siostra, które wyjechały za granice do pracy, wróciły wreszcie do kraju. Michał chciałby żeby jego siostra, która studiuje na akademii muzycznej, też zaczęła robić karierę w Polsce. – Gdy Józefowicz zaproponował mu pracę Michał wspomniał mu o utalentowanej siostrze. Nie stawiał warunków, ale polecał Marlenę – czytamy na łamach tygodnika wypowiedź jego informatora. Czyżby Szpakowi udało się upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu?

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. oj Michasiu Szpaku…irytujesz mnie tak samo jak irytowała mnie moja telewizja Cyfra Plus-dlatego wypowiedziałem im umowę BEZ ŻADNYCH konsekwencji (do 15.03 można to zrobić) i MAM SPOKÓJ, dlatego Tobie też umowę wypowiadam bo mi się włos na głowie jezy jak na Ciebie patrzę…(chociaż łysa jestem,bo przez problemy z C+ włosy mi wypadły) !!!!!!

  Odpowiedz

 2. Michał Szpak The Best!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

 3. Jeśli to prawda to Szpak ma więcej szczęścia niż rozumu.Ma chłopak niewątpliwie duży talent, ale jest nieprawdopodobnie irytujący w sposobie bycia.Mam nadzieję że Józefowicz da mu porządnie w dupę i ustawi go nie tylko artystycznie.

  Odpowiedz

 4. niech Jóżek da wycisk chłopakowi to się może ogarnie

  Odpowiedz