Problem ze ślubem Krupy – jej ojciec nie przyjdzie?

Posted in Aktualności, Strona Główna

Jak to możliwe?

Joanna Krupa w zeszłym roku, po 12 latach, pogodziła się z tatą – przypomina Na Żywo. Czyżby stosunki między ojcem a córką znów się pogorszyły. Tygodnik twierdzi, że tak. A wszystko przez zapowiadany na maj ślub pięknej modelki. Jej tata, jak czytamy, nie chce by pokazała swój ślub w telewizji. A podobno ma taki zamiar. Krupa jak donosiły niedawno media, planuje bowiem wziąć ślub z ukochanym Romainem Zago na planie własnego reality show.

Jej tata, Zbigniew Krupa,  jak udało się dowiedzieć tygodnikowi, jest tym zbulwersowany. Nie ma zamiaru być bohaterem reality show i podobno wręcz zagroził, że nie pojawi się na ślubie córki, jeśli ona nie zrezygnuje z tego pomysłu. Jak powiedziała tygodnikowi przyjaciółka rodziny teraz Marta, siostra Joanny, wzięła się za zażegnanie sporu między ojcem a przyszła panną młodą. Z jakim skutkiem? Okaże się niebawem….

# # # # # # # # # #

One thought

  1. Obie takie gwiazdki podwórkowe robiące sie za celebrytki na silę gdzie się da.Joanna skalpowana poprawiana? a Marta po jej wizycie w TVN/nie wiem po co/ powinna czekać na skalpel i poprawienie zawartości głowy i „cnotliwego” głosiku.Za wodą niec nie wskóraly to wio u nas na siłę u nas zapopminając o podwórkach i kółkach amarorskich

    Odpowiedz