Automaniaczka – promocja książki Martyny Wojciechowskiej

Posted in Imprezownia, Strona Główna

W Empiku w warszawskim Juniorze odbyła się promocja książki Martyny Wojciechowskiej pt. „Automaniaczka”. „Ryk silnika zarzynanego przez piasek wciskający się wszędzie, kilka dni bez jedzenia i choćby godziny snu, zmęczenie, którego nie da się opisać, bo brak już siły żeby nawet o nim pomyśleć… A wszystko po to, żeby spełnić marzenie życia – przejechać najtrudniejszy rajd świata przez Saharę do Dakaru i tym samym zostać pierwszą Polką, która tego dokonała.

Automaniaczka jednak to nie tylko książka o tym, jak dziewczyna radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. To napisana z dużym dystansem do siebie i własnych dokonań auto(moto)biografia, w której Martyna Wojciechowska zdradza kulisy swojej pasji. Będzie więc o ucieczkach z domu, nocnych eskapadach na Romecie, pierwszych miłościach, próbach bicia rekordów prędkości, jeździe bez prawa jazdy, a wszystko to w realiach PRL-u, kiedy to motocykle kupowało się w sklepie ogrodniczym.”  (informacja Wydawcy)

Fot. Studio 69 – Ania Mioduszewska

# #

One thought

  1. Podziwaim ją za wytrwałość ,za pasie i odwage ,którą niewątpliwie posiada aby zmierzyć się z czymś takim jak przejechanie najtrudniejszego rajdu świata przez Saharę do Dakaru i tym samym zostanie pierwszą Polką, która tego dokonała. Gratulacje i powodzenia w dalszych przedsięwzięciach

    Odpowiedz