Urbańska, Skrzynecka czy Marczuk – Która poprowadzi kolejną edycję TzG?

Posted in Strona Główna

Głosuj na swoją faworytkę! Weź udział w naszej SONDZIE!

 Trwają spekulacje która z naszych gwiazd poprowadzi XIV edycję TzG, jeśli taka się odbędzie. Co wcale pewne nie jest, bo najpierw, jak donoszą media, TVN musiałaby przedłużyć licencję. Ostatnio do listy nazwisk potencjalnych prowadzących, prócz Urbańskiej i Skrzyneckiej, która ma szansę wrócić na swoje dawne stanowisko, dopisano kolejne.

[poll id=”154″]

Jak donosi tygodnik „Rewia”, Weronika Marczuk jest poważną kandydatką na prowadzącą. Jednak nie objęła by tej posady bez walki. Wciąż szanse ma też  Kasia Skrzynecka, która z powodzeniem prowadziła show przez kilkanaście edycji. I to ona ma podobno, jako pierwsza, zostać zaproszona na rozmowę o pracę. A co z Urbańską? Jej kandydatura ma sporo przeciwników, jednak nie brakuje też tych, którzy chwalą Urbańską i podkreślają, że z każdym odcinkiem radziła sobie coraz lepiej.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

# # # # # #

9 thoughts

 1. Może być tylko Skrzycecka

  Odpowiedz

 2. TYLKO NIE URBAŃSKA

  Odpowiedz

 3. ciekawe tylko czy Skrzynecka nie posypie się już po porodzie

  Odpowiedz

 4. Werona nie pchaj się bo cie nie chcemy.Kazda fajna tylko nie Weronika bez klasy.

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   1 grudnia 2011

   popieram ,też nie chce Weroniki, nie nabieram się na nią

   Odpowiedz

 5. Urbańska faktycznie na początku bardzo słaba, z każdym odcinkiem była lepsza, aby na finiszu być zupełnie niezłą. Niemniej jednak klasie Skrzyneckiej nie dorównuje.Jestem za Kasią pomimo Aliki i Ilji.

  Odpowiedz

 6. Olena kwalifikuje się do psychiatry od ciężkich przypadków,ta zdzira nie ma honoru,ani klasy

  Odpowiedz

 7. na chwilę obecną, po premierze Polity, mogłaby zostać prowadzącą Kasia Pakosińska; natomiast na miejsce Józka wcale nie byłoby może głupio wziąć Jana Nowickiego tylko jakoś słabo pasuje On Fraszyńskiej (wszystko zależy co się tym osiągnąć)

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   1 grudnia 2011

   Nowicki hmmm? przecież on był już w reklamie tej sieci kom. i totalnie się nie sprawdził…no ale w sumie to nie to samo co jury programu rozywkowego. Wówczas gryzło się to, iż uchodzący za wiecznie nonszalancko niezadowolonego pan ma coś polecać. Na krytykanta być może by się nadawał : inteligentny, szarmancki, z dowcipem, sarkazmem, merytorycznie niewiele odbiega od Józefowicza. Bufonowaty ale nie przekracza krytycznej granicy nietolerancji, totalnego nie lubienia – jak dzieje się w przypadku Józefowicza u niektórych. hmmm no chodziły ploty że Janusz ma już dość…

   Odpowiedz