Włodarczyk rozstała się z ukochanym!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Po dziewięciu latach…

 Tego się nikt nie spodziewał. Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko zdawali się tworzyć idealną parę. Rzadko razem bywali na salonach, nie obnosili się ze swoją miłością, ale było wiadomo, że są razem. Dogadywali się też w sprawach zawodowych i to tak dobrze, że Włodarczyk powierzyła ukochanemu funkcję swojego menadżera. Ale to już przeszłość.

Jak dowiedział się „Super Express”, ostatnie miesiące były dla pary bardzo ciężkie. Próbowali ratować swój związek, ale bezskutecznie. Dlatego postanowili się rozstać. Także zawodowo. Dzisiaj Agnieszka Włodarczyk poinformowała nas o tym w specjalnym oświadczeniu, w którym napisała, że z dniem 25 listopada podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Jakubem Sićko. Aktoka zdementowała też krążące plotki o tym, że podjęła współpracę z Dariuszem Krupą.

Oświadczenie Agnieszki Włodarczyk

Ostatni raz publicznie pojawili się razem w grudniu zeszłego roku w klubie The Nine, w którym Sićko przygotował dlaWłodarczyk urodzinowe przyjęcie – niespodziankę. Na trzydziesty jubileusz ukochanej zaprosił jej przyjaciół i mamę. W prezencie kupił Agnieszce Włodarczyk skuter.  Niestety, jak donosi dziennik, ich związek się rozpadł.

Rozstali się bez awantur. Zgodnie twierdzą, że zaszkodziły im wspólna praca i nadmiar zajęć. Ostatnie 2 lata spędzili niemal osobno, Kuba w Warszawie, a Agnieszka we Wrocławiu, gdzie jest kręcony serial „Pierwsza miłość”. Siłą rzeczy ten związek nie miał szans na przetrwanie – zdradził dziennikowi kulisy rozstania jego informator. Szkoda….

# # # # # #