Sablewska jeszcze nie podpisała umowy

Posted in Aktualności, Maja Sablewska, Strona Główna, X-Factor

Wciąż nie wiadomo, czy Maja Sablewska będzie jurorką drugiej edycji show X Factor. Dyskusja trwa w mediach na dobre i co kilka dni pojawiają się nowe nazwiska gwiazd, które miałyby zastąpić Sablewską na fotelu jurorki. Ona sama w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z Dzień Dobry TVN przyznała, że nie podpisała jeszcze umowy i na razie nie może nic więcej na ten temat powiedzieć. Ale jednak powiedziała: – Wiesz, prawda jest taka, i mówię to absolutnie szczerze, że aby pomagać tym ludziom, wcale nie muszę siedzieć na fotelu jurorskim, ja mogę równie dobrze siedzieć za kulisami. Myślę, że telewizja wybierze najlepiej…

No cóż, niestety nie ma gwarancji, że „telewizja wybierze najlepiej”, ale jest pewne, że to zrobi. Na razie strategia TVN na podgrzanie emocji sprawdza się znakomicie, a obecność Sablewskiej w jury wzbudza znacznie większe zainteresowanie rodaków niż przyszłość Eurolandu. Takie czasy!

# # # #

6 thoughts

 1. weźcie Edytę

  Odpowiedz

 2. Aureliusz

  4 grudnia 2011

  To jest głupek. Ona nic nie umie a poza tym ma sprawy komornicze na głowie za swoje długi i nie solidność. Y co ???

  Odpowiedz

 3. Decydenci! Dajcie sobie spokój z Sablewską. Jest powszechnie nietolerowana i nielubiana, więc po co?!

  Odpowiedz

  1. Ale naprawdę tak jest, słyszy się to i owo a wbrew pozorom nie tylko szczeniaki oglądają X-factora i tego typu programy. Może i jest lubiana na pokaz ale w świecie mody gdzie każdy pije sobie z dziubków w wiadomych celach. To nie chodzi nawet o lubienie ale o głupotę.

   Odpowiedz

   1. Ty myślisz jak wsadzasz komentarz głupku jak nie to nie komentuj wcale, okey? co za dno!

    Odpowiedz

 4. Dariusz

  3 grudnia 2011

  hahhah „pomagać tym ludziom” a to dobre, ciekawe komu takiemu „pomogła” bo raczej było wręcz przeciwnie, to oni jej pomagali lub ona sama sobie, ale ubaw. Nie zauważyłem też aby ktoś wielce debatował nad jej obecnością w jury.

  Odpowiedz