Tak wybierano małą Polę Negri!

Posted in Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Strona Główna

Zobacz zdjęcia z castingu u Józefowicza!

W warszawskim teatrze Studio Buffo trwają ostatnie  przygotowania do premiery nowego musicalu poświęconego wielkiej gwieździe niemego kina – Poli Negri. Tytułową postać zagra Natasza Urbańska, a widzowie po raz pierwszy w Polsce będą mogli zobaczyć bajeczne sceny wyczarowane w technice 3D.

Historię sławnej Polki widzowie będą śledzić od czasów jej dzieciństwa. Dlatego do Studio Buffo w Warszawie zaproszono utalentowane wokalnie dziewczynki, które dostały szansę zagrania Poli, gdy ta była dzieckiem. Do teatru zgłosiło się aż czterdzieści kandydatek. Wszystkie stanęły przed obliczem Janusza Józefowicza, który jest autorem inscenizacji, reżyserii i choreografii musicalu, i Janusza Stokłosy, który skomponował muzykę.

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Dziewczynki musiały zademonstrować swe umiejętności wokalne i rytmiczne. W spektaklu mała Pola zaśpiewa utwór skomponowany przez Janusza Stokłosę. Spośród wszystkich kandydatek wybrano ostatecznie pięć: 9-letnią Julię Siechowich, Nicolę Weronikę Ostolską (7 lat), Natalię Nedwidek (9 lat), Zuzię Hawryluk (7 lat) i 8-letnią Olę Kosińską. Wszystkie musiały nauczyć się tekstu piosenki i poćwiczyć głos z Marią Napieralską – wykładowczynią w Studiu Artystycznym „Metro” przy teatrze Studio Buffo. Teraz już wiadomo, że ostateczny pojedynek o rolę małej Poli Negri rozegra się pomiędzy Zuzię Hawryluk a Natalię Nedwidek. Która wygra? Okaże się już dzisiaj!

Zaufało nam kilka tysięcy osób  – zrobiliśmy miliony zdjęć

Światowa prapremiera musicalu pt. „Polita” zaplanowana jest bowiem na 4 grudnia w Bydgoszczy, w hali Łucznika, Premiera w Warszawie odbędzie się na Torwarze w sylwestra.

Fot. Maciej Cyran-Studio69

# # # # # # # #

5 thoughts

 1. zuzia jest owiele ładniejsza od tej natali

  Odpowiedz

 2. ta natalia jest brzydka

  Odpowiedz

 3. ta najmiejsza to bez szyjna,jaka ona pola

  Odpowiedz

 4. brzydka ta Natasza jak jest bez charakteryzacji

  Odpowiedz

 5. ciekawe jak wyjdzie ta cała Pola

  Odpowiedz