Popielewicz, Kupicha, Bryndal, Roxette i Blue Cafe otworzyli sezon narciarski!

Posted in Feel, Imprezownia, Strona Główna, Tylko u nas

To był tydzień pełen wrażeń i sportowej rywalizacji. Agnieszka Popielewicz, Piotr Kupicha, Rafał Bryndal oraz Roxette i Blue Cafe spędzili go w Ischgl – ośrodku narciarskim we Wschodnich Alpach. To tam zainaugurowali sezon narciarski.

Wraz z gwiazdami w akcji „Start do nart” udział wzięło dwudziestu słuchaczy Radia ZET, dla których pobyt w tym malowniczym miejscu był nagrodą wywalczoną w konkursie fotograficznym, zorganizowanym przez Radio ZET. Chętnych było KILKA tysięcy, miejsc tylko dwadzieścia. Każdy zwycięzca otrzymał również na własność strój narciarski firmy Rossignol oraz PREZENTY OD RADIA ZET I HP.

Podczas pobytu w Ischgl uczestnicy wyprawy rywalizowali ze sobą w dwóch drużynach, których kapitanami zostali Agnieszka Popielewicz i Piotr Kupicha. W tej zaciętej rywalizacji triumfowała drużyna Piotra Kupichy, która okazała się lepsza między innymi w zawodach narciarskich.

Nie brakowało też innych atrakcji. Sezon narciarski otwarty w Austrii uświetnił koncert zespołu Roxette. Gośćmi specjalnymi „Startu do nart” byli członkowie zespołu Blue Cafe. Sprzęt i stroje narciarskie uczestnikom wyprawy do Ischgl zapewniła firma Rossignol, jeden z partnerów akcji. Pozostali partnerzy akcji to: Ischgl, HP oraz Citroen.

 

# # # # # # # # #

One thought

  1. do tej Gawgłędy brakuje mi tam jeszcze ikony pyzy i fotografki Jusi S

    Odpowiedz