Dykiel, Młynarska, Damięcki, Józefowicz – pożegnanie Adama Hanuszkiewicza

Posted in Aktualności, Strona Główna

Na Powązkach Wojskowych w Warszawie rodzina i przyjaciele, aktorzy, artyści, ale też zwykli warszawiacy pożegnali Adama Hanuszkiewicza

Wielu z nich miało kolorowe dodatki przy ubraniach, bo tego życzył sobie przed śmiercią mistrz Hanuszkiewicz. Nie chciał aby obecni na jego pogrzebie byli ubrani wyłącznie na czarno, nie chciał też, aby składali na jego grobie kwiaty. Zamiast tego zadysponował kwestę na rzecz Domu Artystów Weteranów w Skolimowie.

W kondukcie żałobnym szli: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Piotr Gąsowski, Wiktor Zborowski, Robert Rozmus, Hanna Śleszyńska, Mateusz Damięcki z mamą i z siostrą, Robert Kudelski, Joanna Kurowska, Agata Młynarska, Olga Lipińska, Janusz Józefowicz oraz Andrzej Strzelecki.

# # # # # # # # # # # # # # # #

17 thoughts

 1. Magdalena

  12 grudnia 2011

  nie czepiajcie się strojów… jak donosi prasa P. Adam Hanuszkiewicz (przed śmiercią) dał wytyczne jak kto ma wyglądać, dlatego np. Piotr Gąsowski jest tak jaskrawo ubrany.. tak samo np. Olga Lipińska… to było ostatnią wolą MISTRZA !

  Odpowiedz

 2. RIP ŚPIJ W SPOKOJU MISTRZU

  Odpowiedz

 3. TY ZA TO WIESZ CZYM JEST….ŻENADA! TAK WIEM CZYM JEST KULTURA ALE NIEWYLEWAM JEJ W STOSUNKU DO TYCH KOMENTARZY JAK CIE WIDZĄ TAK CIE PISZĄ? NIEWIDZISZ MNIE OSLE WIEC STUL MORDĘ

  Odpowiedz

  1. Wstyd, wstyd, wstyd……………… A od ludzi ze wsi WARA.

   Odpowiedz

   1. EWIKO PSY GLOSU NIEMAJĄ WYPIERDALAJ SZMATO NIKT CIE NIEPROSIL O ZDANIE WIES TO WIEŚ CHLOPIE ZAMLICZ

    Odpowiedz

 4. telemaniak

  10 grudnia 2011

  Ciszej nad ta trumną, bo wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

 5. ten mlody Damiecki stale z wystraszona mina, nie wazne czy pogrzeb czy wesele.

  Odpowiedz

 6. naprawde na cmentarzu nie moga panowie w czapce chodzic?

  10 grudnia 2011

  Pierwsze slysze, ze na cmentarzu nie wolno w czapkach.
  Cmentarz to nie kosciol …
  Jak jest zimno to w naszym klimacie nie mozna wymagac zeby ludzie sie rozbierali. Zyjacym tez nalezy sie szacunek i troska.

  Odpowiedz

 7. chociaż czytacie co piszą taka była ostatnia wola Aktora!!!!

  Odpowiedz

 8. Przecież to był ich szef, mistrz, kolega
  – należy się szacunek, który wyraża się również strojem.

  Odpowiedz

 9. Część Panów w nakryciu głowy, kolorowym w dodatku.
  Panie w czerwonych szalikach. Doprawdy…….

  Odpowiedz

 10. Panowie, po cmentarzu nie godzi się paradować w czapce. Wstyd.

  Odpowiedz

  1. CZYTASZ SIEBIE ? CHYBA NIE! A KTO POWIEDZIAL ZE NIEMOŻNA CHODZIC W CZAPKACH PO CMENTARZU? JAK JEST MROZ JAK IDZIESZ NA GROBY TO IDZIESZ W KĄPIELOWKACH? CO ZA CZLOWIEK Z CIEBIE…JEDNYM SLOWEM ZJEBANY JESTES I TYLE

   Odpowiedz

   1. Anonimie, wyłącz Caps Locka, bo niegrzeczne jest krzyczeć i wyzywać innych. Cmentarz jest miejscem, które wymaga szacunku, kultury od osób, które odwiedzają lub żegnają bliskich. Tak samo jak przywołane przez Ciebie kąpielówki, niestosowne są klapki, bluzki na szeleczkach i spódnice odsłaniające pośladki. Nie pojmiesz już pewnych zasad, których nie nauczono Cię w domu. A szkoda.

    Odpowiedz

    1. Jeżeli ktoś patrzy na ubranie i osądza kto ma większy szacunek do zmarlego, to mam nadal wątpliwości do waszej inteligencji .. Ważniejsze przecież jest to co się ma w środku..

     Odpowiedz

    2. GOŚĆ- CAPSLOCK TO MOJA SPRAWA WIEM NA CZYM POLEGA KULTURA ALE GDYBYS UNIAŁ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM TO WIEDZIALBYS O CO CHODZILO Z TYMI KĄPIELOWKAMI ZA CIEMNY I TĘPY JESTES ODPISALEM OSOBIE KTORA STWIERDZILA ZE CZAPKA NA CMENTARZU TO GRZECH…ŻENADA ! KAZDY UBIERA SIE JAK JEST ZIMNO NIESĄDZISZ? WIEM JAK SIE UBIERAC DO DANYCH OKAZJII CZY SYTUACJII TO TY NIEUMIESZ POJĄC PEWNEJ RZECZY KAZDY UBIERA SIE JAK CHCE CZY NP JAK KTOŚ WLOZY CZERWONĄ CZAPKE NA POGRZEB TO JUZ JEST NIESTOSOWNIE UBRANY? PUKNIJ SIE W CZOLO …… POGRZEB JEST SZACUNKIEM I WYRAZEM BOLU A NIE KTO JAK SIE UBIERA ZAJMIJ SIE SWOIM SZARYM ZYCIEM I ZAMIAST SIEDZIEC NA NECIE POCZYTAJ O TOLERANCJII OKEJ? POZATYM POWINNO SIE KOMEMNTOWAC NA TYM FORUM OSOBE KTOREJ JUŻ NIEMA A NIE KTO JAK JEST UBRANY BO TO NIESTOSOWNE …TY TEGO NIEZROZUMIESZ TAK TO JEST CHŁOPIE ZE WSI…

     Odpowiedz

     1. Nie wiesz, czym jest kultura. Spójrz na swoje posty. Roi się tam od bluzgów.
      Ja – jak Cię widzą, tak Cię piszą.