Pieczyńska i spotkanie świąteczne Oriflame

Posted in Imprezownia, Strona Główna, Uroda

8 grudnia 2011 odbyło się świąteczne spotkanie Oriflame pt. „Śniadanie po szwedzku”. Gwiazdą spotkania była popularna  aktorka Małgorzata Pieczyńska

Markę reprezentował Johan Larsson, Dyrektor Generalny Oriflame. Spotkanie odbyło się w skandynawskiej scenerii restauracji Flaming, przy rozświetlonej choince, kominku i zapachu pierników oraz glöggu.

Małgorzata Pieczyńska, Johan Larsson

Spotkanie Oriflame „Śniadanie po szwedzku” cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu przybyłych gości chciało zapoznać się ze szwedzką kulturą spędzania świąt i spróbować szwedzkich świątecznych specjałów. Wśród nich poza wieloma daniami przygotowywanymi z ryb, znalazł się glögg – tradycyjny korzenny napój podawany na święta.

Małgorzata Pieczyńska

Poza przepysznymi daniami kuchni szwedzkiej goście mogli posłuchać o zwyczajach Szwedów. Ten zimny skandynawski kraj reprezentowała polska „ambasadorka szwedzkości” – Małgorzata Pieczyńska, która dzięki temu, że mieszka w Szwecji od ponad 25 lat, najlepiej mogła przybliżyć obyczaje i tradycje Szwedów.

Johan Larsson

O szwedzkich korzeniach marki opowiedział natomiast Dyrektor Oriflame Johan Larsson.

Johan Larsson

Anna Ibisz

Opisując zarówno ojców założycieli, braci Johnick, jak i trzy główne wartości marki, takie jak pasja, etyka i bliskość, Dyrektor pokazał, że SWEDEN to nie tylko napis pod logotypem, ale pewien system wartości mających swoje źródło w szwedzkim sposobie myślenia i podejścia do ludzi oraz biznesu.

Małgorzata Pieczyńska

Małgorzata Pieczyńska

Fot. Studio 69 – Ania Mioduszewska

# # #

One thought

  1. Lepiej by było, by nakłady na jakość były odwrotnie proporcjonalne do nakładów na reklamę i promocję.

    Odpowiedz