Gwiazdy na koktajlu marki Rolex

Posted in Imprezownia, Strona Główna

Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Aleksandra Kwaśniewska, Beata Sadowska, Beata Ścibakówna, Hubert Urbański i Robert Korzeniowski pojawili się na koktajlu połączonym z premierą nowych modeli zegarków ROLEX, zorganizowanym przez markę W.KRUK. Dom Dochodowy w Warszawie zgromadził grono wielbicieli luksusowych zegarków, których wyjątkowa kolekcja przyjechała specjalnie na ten wieczór prosto ze Szwajcarii. Tylu wspaniałych zegarków znanej i cenionej na całej świecie marki ROLEX w jednym miejscu jeszcze nie było.

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś

Beata Ścibakówna

Do Polski trafiła bowiem specjalna, limitowana kolekcja zegarków, która przyjechała prosto z centrali ROLEX ze Szwajcarii. Wśród nich między innymi:  zegarek męski GMT-Master II, którego koperta i bransoleta wykonane są w całości z 18 ct białego złota, a na kopercie znajduje się 76 brylantów o łącznej wadze 0,87 ct. Cena zegarka to ponad 294 tys. zł; dostępny jest wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Edyta Herbuś

Ewa i Wojciech Kruk

Hubert Urbański

Jarosław Topolewski, Edyta Herbuś

Jerzy Mazgaj

Panie z kolei zachwycały się modelem Lady Datejust Special Edition, który ozdobiony jest 374 brylantami o łącznej masie 2,73 ct. Cena zegarka przekracza 287 tys. zł, również dostępny na zamówienie.

Karolina Ferenstein

Katarzyna Niezgoda

Lidia Kopania

Podczas koktajlu odbyła się także premiera nowych modeli zegarków ROLEX.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha, Mariola Bojarska - Ferenc

Robert Korzeniowski z partnerką Magdalena Kłys

Fot. Studio 69 – Radek Piłat

# # # # # # # # #

One thought

  1. no i dostali po zegarku ?

    Odpowiedz