Gwiazdy w Kalendarzu Marzeń 2012

Posted in Imprezownia, Strona Główna

W Galerii Porczyńskich w Warszawie spotkały się gwiazdy, dzięki którym powstał niezwykły Kalendarz Marzeń – wspólne dzieło Fundacji Spełnionych Marzeń i zaprzyjaźnionych z nią artystów. 

Gwiazdy w towarzystwie dzieci będących pod opieką Fundacji wcieliły się w postaci z bajek. Kalendarz dedykowany jest działalności Domu Rodzica – jedynemu w Polsce ośrodkowi wsparcia psychologiczno-socjalnego dla rodziców dzieci przebywających na warszawskich oddziałach onkologicznych.

Szymon Majewski z Mateuszem

Mariusz Totoszko, Tomasz Lubert, Tomasz Osuch, Mateusz Damięcki, Anna Samusionek, Szymon Majewski, Maja Hirsch, Emilia Krakowska

Bohaterką pierwszej sesji była Magdalena Różczka, która wcieliła się w rolę „Ani z Zielonego Wzgórza”. Na kolejnych kartach kalendarza można zobaczyć m.in.: Szymona Majewskiego w roli jednego z braci, co… ukradli księżyc, Kasię Zielińską, która przeistoczyła się w Śpiącą Królewnę czy Edytę Herbuś w roli Kopciuszka.

Maja Hirsch z Bogusiem

Emilia Krakowska z Olą

Na kartach kalendarza pojawili się również: Anna Samusionek, Maja Hirsch, Mateusz Damięcki, Emilia Krakowska, Hanna Śleszyńska, Tomasz Kot, Tomasz Lubert, Mariusz Totoszko i Andrzej Grabowski.

Anna Samusionek z Wiktorią

Kostiumy i stylizacje są dziełem Ewy i Piotra Krajewskich, autorem zdjęć jest Michał Czajka.

Piotr Krajewski, Ewa Krajewska

Fot. Studio 69 – Marcin Kmieciński

# # # # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. to jest coś okropnego Kalendarz Super ale nie Państwo K …. błagam nie dajcie się zwieść tym naciągaczom 🙂

  Odpowiedz

 2. Wielki szacunek dla państwa Krajewskich!!Ewa,Piotr kocham Was!!

  Odpowiedz

 3. kriswizaż

  27 grudnia 2011

  fajny kalendarz :)a to fakt morze zapytajmy ? czy tylko Krajewscy mają serce i pomagają ?

  Odpowiedz

 4. Mam Krajewskich u siebie na FB to niesamowici ludzie , jak oni to robią ich wszędzie pełno jak jakieś akcje są charytatywne wielki szacunek za ich serca !!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz